İŞKUR'dan 11- 18 Ekim arası yüksek maaşlı 900 güvenlik görevlisi alımı duyurusu!

Türkiye İş Kurumu'ndan yüksek maaşlı silahlı ve silahsız yeni güvenlik görevlisi alımı için 11-18 Ekim 2019 tarihleri için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR Yeni yayınlanan güvenlik iş ilanlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarına ve özel kurumlara toplamda 900 silahlı ve silahsız yüksek maaşlı güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İŞKUR üzerinden alınacak güvenlik personelleri en az ilköğretim ve lise mezunu düzeylerinden yapılacak olup, kamuda görev alacak güvenlikler için KPSS şartı istenmemektedir. Başvurular İŞKUR’un kendi resmi web sayfası üzerinden yapılacak olup, haber içeriğinde başvuru linkleri verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 11.10.2019, 18:08 12.10.2019, 20:57
İŞKUR'dan 11- 18 Ekim arası yüksek maaşlı 900 güvenlik görevlisi alımı duyurusu!

Türkiye İş Kurumu’nun bugün yayınladığı güvenlik iş ilanlarına göre, kamuya ve özel kurumsal şirketlere toplamda 900 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Hem kamu hem de özel şirketlere alınacak güvenlik görevlisi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Güvenlik görevlisi alımı başvuruları başlamış olup her bir ilanın son başvuru tarihi ve adaylardan istenilen özel koşullar farklıdır. İŞKUR’un yayınladığı ister kamu güvenlik iş ilanlarına ister özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapmak için adayların öncelikli olarak aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına uygun olması gerekmektedir. Güvenlik alımları için en az ilköğretim mezuniyet şartı istenmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye iş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez.

Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuracakların aşağıda belirtilen özel şartlara sahip olması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak. Öğrenci olmamak (Açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

GÜVENLİK ALIMI İŞ BAŞVURUSU

Aşağıda güvenlik iş ilanları ile ilgili link verilmiştir. Bu linke tıklayarak illere göre güvenlik görevlisi alımı yapan kamu ve özel kurumların ilanları görüntüleyebilir ve başvuru yapmak istediğiniz ilanın üzerini tıklayarak e-devlet şifrenizi girdikten sonra aynı sayfa üzerinden İŞKUR şubelerine gitmeden online başvuru kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

NOT: Açılan sayfadan sadece kamu gücenlik iş ilanlarını görüntülemek için ''işyeri türü'' seçeneğinden ''kamu'' seçeneğini işaretleyip ara butonuna basınız... 

Yorumlar (0)