İŞKUR'dan 4 Farklı Beden İşçisi Kadrosuna 19 Bin 797 Alım Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 4 farklı beden işçisi kadrosuna 19 bin 797 alım gerçekleştirilecek. Peki başvuru şartları neler? Genel şartlar neler? İşte başvurularla alakalı olarak bilinmeyen tüm detaylar sitemizde.

İŞKUR'dan 4 Farklı Beden İşçisi Kadrosuna 19 Bin 797 Alım Yapılacak!

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber 19 bin 797 Beden İşçisi kadrosuna alım yapılacak.

Ayrıca adaylar başvurularını İŞKUR resmi web adresi üzerinden yapabilecekler. Ayrıca adaylar taleplerine göre en yakın İŞKUR müdürlüğüne giderek bireysel olarak da başvurularını gerçekleştirebilirler.

"Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden ilanlara  göre ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartları yer alıyor.

Ancak özel başvuru şartlarını alt kısımda verilen bağlantı adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

HANGİ BEDEN İŞÇİSİ KADROLARINA ALIMLAR YAPILACAK?

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan beden işçisi kadroları ise şu şekilde açıklandı;

- Beden İşçisi (Genel) 18620

- Beden İşçisi (İnşaat) 642

- Beden işçisi (taşıma, yükleme-boşaltma) 104

- Beden İşçisi (Temizlik) 431

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 21:46
YORUM EKLE