İŞKUR en az ilköğretim mezunu 3 bin 367 personel alımı iş ilanı başvuru sayfası

İŞKUR aracılığı ile 3 sektörden toplamda 3 bin 367 personel alımı yapacak. Türkiye geneli olarak satış danışmanı/uzmanı, ön muhasebeci ve çağrı merkezi müşteri temsilci işlerinde çalışmak isteyen adaylar için toplamda 1.263 iş ilanı yayınlandı. Bu ilanlara ulaşmak ve hemen başvuru yapmak isteyenler için, ilan içeriğinde İŞKUR’un resmî web sayfasına ait linkler verilmiştir. Personel alımı başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere, başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilköğretim, lise ve önlisans eğitim düzeylerinden olmaları yeterlidir. İşte ayrıntılar…

İŞKUR İş İlanları 24.08.2019, 13:28 24.08.2019, 13:53
İŞKUR en az ilköğretim mezunu 3 bin 367 personel alımı iş ilanı başvuru sayfası

Türkiye genelinde satış danışmanı/uzmanı, ön muhasebeci ve çağrı merkezi müşteri temsilci sektörlerinden 3 bin 367 personel alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yer alan bilgilere göre, başta İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve İzmir olmak üzere 42 şehirde bu sektörlerden personel aranmaktadır. Peki İŞKUR’da yayınlanan bu iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için aranan şartlar nelerdir?

PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR’un (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx) sayfasında yer alan iş ilanlarda, satış danışmanı, müşteri temsilcisi ve ön muhasebeci olarak yayınlanan bu 3 sektörle ilgili olarak 1.263 ilan bulunmakta ve her bir ilan içeriğinde adaylardan istenilen özel şartlar, nitelikler ve eğitim düzeyi şartı farklıdır. Bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Herhangi bir yerden emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

18 Yaşını doldurmuş olmak,

 İŞKUR’a kayıtlı olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ

Size en yakın İŞKUR’un il/ilçe şube müdürlüklerinden veya aşağıda belirtilen linklere tıklayarak online başvuruda bulunabilirsiniz. Online başvuruda bulunabilmeniz için sisteme e-devlet şifrenizle giriş yapmanız yeterlidir.

Başvurular başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 10 Eylül 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Satış Danışmanı / Uzmanı alımı

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4064

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

Ön Muhasebeci alımı

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1580

Yorumlar (2)
Osman erdem 4 hafta önce
Elektrik işleriyle ugrasiyorum suan ise ihtiyaç var
hakan şimşirli 3 hafta önce
mobilya boya ve cila ustasıyım püskürtme il adanada ikamet ediyorum şu an işe ihtiyacım var