İŞKUR en az lise mezunu yüksek maaşlı 980 güvenlik görevlisi ve danışman alımı yapıyor! Peki güvenlik alımı başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR tarafından 15 Temmuz itibari ile özel sektör kuruluşlarında görevlendirilmek üzere toplamda 980 kimlikli güvenlik görevlisi ve güvenlik danışmanı personeli alımı yapmaktadır. Türkiye’nin birçok ili için güvenlik personeli alım ilanı yayınlayan İŞKUR, başvuruların devam ettiğini ve 30 Temmuz 2019 tarihine kadar süreceğini bildirdi. Güvenlik görevlisi ve güvenlik danışmanı olarak başvuruda bulunacak adayların her bir iş ilanda farklı olmak üzere en az ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu ve önlisans mezunu olma şartı aramaktadır. Başvurular İŞKUR’un il/ilçe şube müdürlüklerinden veya şubeler gitmeden direk olarak resmi web sayfası üzerinden elektronik ortamda anında e-devlet şifreniz ile kayıt yaptırabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları 15.07.2019, 15:43
İŞKUR en az lise mezunu yüksek maaşlı 980 güvenlik görevlisi ve danışman alımı yapıyor! Peki güvenlik alımı başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR’da 15 Temmuz 2019 itibari ile açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan güvenlik personeli alım ilanlarına göre, Türkiye’nin birçok ilinde özel sektörde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi ve güvenlik danışmanı alımı yapılmaktadır.

İŞKUR’da şu anda güvenlik personeli alımı yapan 121 özel sektöre ait iş ilanı bulunmaktadır. Her bir iş ilanında alınacak personel sayısı ve başvuru şartları farklıdır. Genel başvuru şartlarına göre güvenlik görevlisi ve danışmanı olarak başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Aşağıda, İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinde yayınlanan güvenlik personeli alımları ile ilgili iş ilanlarına ait link bulunmaktadır. Belirtilen linki kullanarak Türkiye genelinde hangi illerde alım yapıldığını görebilir ve İŞKUR şubelerine gitmeden  anında e-devlet üzerinden online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Online olarak hemen başvuruda bulunmak lütfen belirtilen linkin üzerini tıklayınız> 

 https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

GENEL ŞARTLAR

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Adli Sicil Kaydı bulunmamak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.

En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

Yorumlar (36)
Hakan çavdar 5 ay önce
50 yaşındayım.Emekliyim.
13 yıldır Silahlı güvenlik sertifikam var.13 yıldır bu işi yapıyorum
Iğdır ilinde alım varmı bilgisi olan 5 ay önce
Ayse
Kamil 5 ay önce
Maaş 2020 TL yol ücreti yok bilginize
Ayse 5 ay önce
Iğdır'da alım varmı acaba
Gamze 5 ay önce
Iğdır'da alım varmı acaba bilginiz varmıdır
Gamzeli 5 ay önce
Iğdır'da varmi
Kamil 5 ay önce
Maaş 2020 TL yol ücreti yok
Fatma 5 ay önce
Para idare eder hangi şehirler acaba
Haci 5 ay önce
Eki haberlerdir hep özel şirketler alım yapıyor
Aysegül bektur özel güvenlik yaka kartım var işsisim iş arıyorum 5 ay önce
Kadir 5 ay önce
Canım ülkem ne kadar çok işşiz var birileride 2020 liraya iyi diyorlar ne hale geldik yazık
Gülsah kocyigit 5 ay önce
Iskurda kaydım var ama gitmekten usandım işim yok silahlı güvenlik gorevlisiyim her yerde emmin dayın olcak diyolar malesef doğru artık pes ettim Allah herkese yardım etsin
Gülsah kocyigit 5 ay önce
Ama ümidimi yitirmedim belki süt annem filan çıkar da kurtulurum belki kızacaksıniz ama durum bu yinede özu r diliyorum herkesten görüşlerimi bildirdiğim için belki şansı olupta girenler vardır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın