İŞKUR güvenlik iş ilanları! 300 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

İŞKUR güvenlik iş ilanları! 300 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

İŞKUR tarafından yeni 68 adet güvenlik iş ilanı yayınlandı. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde ve açık iş ilanları kategorisinde yayınladığı güvenlik iş ilanlarına göre en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu öğrenim düzeylerinden bay-bayan toplamdasilahlı-silahsız 300 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Ön başvuru kayıtları İŞKUR’a yapılacak olup, haber içeriğinde hangi kurumların güvenlik alımı yaptığı bilgisi verilmiştir.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 12 Eylül 2020 tarihi itibari ile silahlı ve silahsız olmak üzere 68 yeni güvenlik iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde yayınlanan güvenlik iş ilanlarına göre kamuya 25 güvenlik görevlisi alımı yapılmak üzere toplamda Türkiye genelinde 300 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Güvenlik alımı ön başvuru kayıtları İŞKUR şubelerinden veya İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online yapılacak olup, hemen başvuru yapmak isteyen adaylar için ilan altında linkler verilmiştir. Belirtilen link alanının üzerini tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak anında iş başvuru kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Güvenlik iş ilanlarına başvuru yapmak için öncelikli olarak her adayın İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları ve ilan içeklerinde belirtilen şartlara uygun olmaları gerekmektedir. Bu ilanlara özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu her aday başvurusunu yapabilir.

BAŞVURU LİNKLERİ

Güvenlik iş ilanlarını görüntülemek için aşağıda belirtilen liklere tıklayınız... 

2 Güvenlik Amiri/Sorumlusu alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

269 Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

6 Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

15 Güvenlik Görevlisi (Silahlı) alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

27 Güvenlik Görevlisi (Silahsız) alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler