İŞKUR iş ilanları Adana! Personel alımı iş başvurusu ilanı

İŞKUR tarafından 2019 Mayıs ayı Adana ili için yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'da güncel tarih olarak Adana geneli için güncel 133 farklı iş ilanları bulunmakta.. Yayınlanan iş ilanları kapsamında Adana ili için yaklaşık 600'den fazla personel alımı yapılması planlanmaktadır. Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, genel başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermektedir. İŞKUR tarafından Adana ili için yayınlanan güncel iş ilanları detayları aşağıda verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 04.05.2019, 17:12
İŞKUR iş ilanları Adana! Personel alımı iş başvurusu ilanı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi sayfasında Adana geneli olarak toplamda 133 yeni iş ilanları bulunmaktadır. 

Adana ili için yayınlanan iş ilanları kapsamında İŞKUR; 600'den fazla personel alımı yapılacağını duyurdu. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında bir çok sektörden vasıflı vasıfsız, en az okur yazar olmak üzere personel alımı, işçi alımı ve bazı kamu kurumlarına ise KPSS şartlı ve KPSS şartsız memur alımı yapacaktır. Adana ili için yayınlanan iş ilanları ile ilgili yapılacak başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İŞKUR'un Adana ili geneli personel alımı için yayınladığı iş ilanları aşağıda belirtilmiştir. 

İŞKUR Adana iş ilanlarına ulaşmak için aşağıda belirtilen linki kopyalayarak aratınız. Açılan sayfadan ilgili iş ilanına e-devlet şifrenizi kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.. 

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yorumlar (1)
Şirin büyülü 8 ay önce
Bankalarda çayçı lık istiyorum