İŞKUR işçi alımı için yeni iş ilanları yayınlandı! İŞKUR'dan yeni duyurular

İŞKUR tarafından 28- Eylül ile 20 Ekim 2019 tarihleri arasında işçi alımı için yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'den yapılan duyurularda, 512 Kaynakçı, 339 akaryakıt satış elemanı, 446 depo görevlisi, 495 aşçı, 346 aşçı yardımcısı ve daha bir çok sektörden işçi alımı için yeni iş ilanları olduğu bildirildi. İstihdama yönelik yapılan İŞKUR duyurularında, her ilden toplamda 50 binden fazla daimi işçi alımı yapılacağı söylendi. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılamakta olup, işçi alımı başvurularında bulunmak isteyen adayların İŞKUR'un resmi sayfasından ön kayıt olmaları gerekmektedir...

İŞKUR İş İlanları 29.09.2019, 19:10 29.09.2019, 19:14
İŞKUR işçi alımı için yeni iş ilanları yayınlandı! İŞKUR'dan yeni duyurular

İŞKUR, yeni istihdamlara yönelik personel ve memur alımı haricinde yüzlerce kamu kuruluşlarına ve özel sektörde istihdam edilmek üzere yeni iş ilanları yayınladı. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında onlarca sektörden yüzlerce işçi alımı yapılacak. Yapılacak olan işçi alımı ile ilgili başvurular 28- Eylül ile 20 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılaması gerekiyor. 

İŞKUR'da 28- Eylül ile 20 Ekim 2019  tarih olarak personel, memur ve işçi alımı ile ilgili toplamda 60.915 açık iş ilanları bulunmakta olup bu açık bulunan iş ilanları kapsamında toplamda 200 binden fazla kişeye iş isdihdamı hedeflenmektedir. 

BULUNAN İŞ İLANLARI BELİRTİLEN İSTİHDAM HEDEFİNDEN UZAKLAŞIYOR

Ekonomi Bakanı Berat Albayrak, 2019 yılı istihdam hedefleri olarak, 2 milyon 500 bin kişiye yeni iş isdihdamı sağlanacak dedi. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde İŞKUR'da çok daha fazla iş ilanları yayınlanması beklenmetedir. Lakin, TÜİK'in açıkladığı resmi işsizlik rakamlarına bakıldığında, İŞKUR'un ve diğer kamu kuruluşların iş isdihdamına yönelik yapılan iş ilanları sayısı ve memur - personel- işçi alımı sayısı, hedeflenen istihdam sayısından çok uzakta kalmaktadır. 

Aşağıda İŞKUR'un güncel işçi alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait, başvuru yapabilmeniz veya başvuru şartlarını öğrenebilmeniz için linkler bulunmaktadır. 
İlgili linki kopyalayıp aratınız. Karşınıza gelen ekrandan bulunduğunuz ili seçerek ara bütonuna basınız. Karşınıza gelecek işçi alımı için yayınlanan ilgili iş ilanına tıklayarak ilan detaylarını öğrenebilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

İŞÇİ ALIMI İLE İLGİLİ İŞKUR TARAFINDAN YAYINLANAN İŞ İLANLARI

Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı 512 işçi alımıAkaryakıt satış elemanı 339 işçi alımı için tıklayınız

Ambar/Depo Görevlisi 446 işçi alımı için tıklayınız

Aşçı alımı için 495 işçi alımı için tıklayınız

Aşçı yardımcılığı için 346 işçi alımı için tıklayınız

Tüm iş ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız.

Yorumlar (42)
Necati yaldız 7 ay önce
10 defadır müracaat ediyorum mesleğim şöförlük ehliyetim B srcm var sağlık Bakanlığı bünyesinde ambulans şoförü olarak çalışmak istiyorum benim referans ım olmadığı için hiç bir işe giremiyorum yetkililerden yardımcı olmalarını diliyorum
Ilker akkaya 7 ay önce
Kaynakçı işi arıyorum gazaltı
Uğur özmert 7 ay önce
Özel güvenlik alımı yokmu
Mehmet altun 7 ay önce
Ben iş aryum ihtiyacım var 5 cocuk okutuyum cok ihtiyacın var
semanur Aydın 7 ay önce
aşçı yardimcılıgı
Fehmi cuhadar 7 ay önce
Depo gorevlisi
Mustafa yıldız 7 ay önce
Elektrik kaynak işi arıyorum
habibe 7 ay önce
aşçı yardımcılığı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın