İŞKUR kamu üniversitesine KPSS’siz 35 güvenlik görevlisi alımı yapacak!

Türkiye iş Kurumu kamu üniversitelerinden Orta Doğu Teknik Üniversitesine (ODTÜ) 35 güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre ODTÜ, 03-06 Aralık 2019 tarihleri arasında en az lise mezunu KPSS’siz güvenlik görevlisi alımı yapılacak olup, iş başvuruları İŞKUR şubelerinden veya ilan içeriğinde belirtilen link üzerinden online olarak yapılacaktır. Peki kamuya güvenlik görevlisi alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR İş İlanları 03.12.2019, 15:40
İŞKUR kamu üniversitesine KPSS’siz 35 güvenlik görevlisi alımı yapacak!

Türkiye iş Kurumu (İŞKUR) dün kamuya güvenlik görevlisi alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde 02 Aralık 2019 tarihli yayınlanan ilana göre Orta Doğu Teknik Üniversitesine (ODTÜ) en az ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu toplam silahsız 35 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı bildirildi.

Güvenlik görevlisi alımı için adaylardan KPSS şartı istenmemektedir.

İŞ BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

ODTÜ güvenlik görevlisi alımı için başvurular başlamış olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 06 Aralık 2019 tarihine kadar en yakın İŞKUR şubelerine şahsen giderek veya aşağıda belirtilen linki tıklayarak online başvuru kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak şartı sunulmaktadır.

Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

NOT: ilk açılan sayfada belirtilen genel hususlarda belirtilen KPSS şartı, bu ilan için geçerli olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak standart olarak verilmiştir. Tüm KPSS’li ve KPSS’siz kamu ilanlarında belirtilen bir bilgilendirmedir.

İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru yapmak için BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)