İŞKUR, KPSS şartsız en az lise ve önlisans mezunu sağlık personeli alımları yapıyor!

İŞKUR tarafından Hemşire, Ambulans Şoförü, Acil Tıp Teknisyeni, Anestezi Teknikeri ve Anestezi Teknisyeni alımı için yeni iş ilanları yayınlandı! Açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan personel alım ilanlarına göre birçok ilde KPSS şartsız çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı genel başvuru şartlarına göre en az ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu ve ön lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Başvurular bugün itibari ile başlamış olup 30Temmuz’a kadar sürmektedir. Her bir iş ilanının son başvuru tarihi farklıdır. Başvurular İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada İŞKUR şubelerinden yapılmaktadır. İlan başvuru sayfasına ait link bu haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 12.07.2019, 23:11 12.07.2019, 23:15
İŞKUR, KPSS şartsız en az lise ve önlisans mezunu sağlık personeli alımları yapıyor!

İŞKUR'da  yayınlanan açık iş ilanlarına göre Türkiye genelinde çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak sağlık personelerinden 35 hemşire, 7 acil tıp teknisyeni, 15 ambulans şoförüanestezi teknikeri ve anestezi teknisyeni olduğu bildirildi. Başvuruda bulunmak isteyen adayların her bir iş ilanında farklı olmak üzere en az ortaöğretim (lise ve dengi okullar) ve ön lisans mezunu olmaları gereklidir. Sağlık hizmetleri personel alımları başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere birçok ilde olmaktadır. Başvurular 30 Temmuz 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Genel başvuru ilanları arasında, her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere; İlana başvuru yapacak adayların, talep edilen bazı şartlara haiz olmaları gerekiyor. İşte detaylar:

BAŞVURU ŞARTLARI

1 - İletişim becerisi yüksek,

2 - Aktif Dinamik

3 - Tercihen genç emekli (50 yaşını geçmemiş)

4 - Disiplinli bir yapıda bulunanlar, gibi şartlar bulunmaktadır.

5 - En az lise ve önlisans mezunu olmak,

6 - T.C vatandaşı olmak,

7 - Yüz kızartıcı suçu ve 6 ayı geçen adli cezası bulunmamak (hükümlü alımı yapılan ilanlar hariç)

8 - İşini engelleyebilecek her hangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan sağlık hizmetleri personeli arayan özel kurumların iş ilanları bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak ve başvuru şartlarını öğrenmek için belirtilen linki tıklamanız yeterlidir.

1 – 35 Hemşire alımı iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

2 – 7 Acil tıp teknisyeni iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

3 – 15 Ambulans şoförü iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

4 – Anestezi Teknikeri iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

5 – Anestezi Teknisyeni iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

Fırat Üniversitesi KPSS'li olarak 3 farklı kadroya 100 sağlık personeli alımı yapıyor!

Fırat Üniversitesi, kendi iştirakleri içerisinde bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde görevlendirmek üzere 100 sağlık personeli alımı yapmaktadır. Alımlar KPSS'li olmak şartı ile 3 farklı kadro için yapılmaktadır. Kamu Üniversitesi olan Fırat Üniversitesi, yayınladığı ilanda en az önlisans ve lisans mezunu olmak üzere Fizyoterapist, Hemşire ve Sağlık Teknikeri kadrolarına alımların yapılacağını ve başvuruların 22 Temmuz 2019 tarihine kadar devam ettiğini bildirdi. Personel alım İlanı içeriğinde başvuru şartları, başvuru yeri ve şekli, başvuru için istenilen belgeler ve tüm ayrıntılar hakkında bilgilere yer verildi. detaylar İçin BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)