İŞKUR Özel Sektör en az ilkokul, lise mezunu Bekçi Alımı online başvuru ilanı

Türkiye iş Kurumu (İŞKUR) tarafından özel sektörde istihdam edilmek üzere yeni bekçi alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayımlanan ilanlara göre özel sektörde ve farklı illerde istihdam edilmek üzere ve en az ilköğretim, lise mezunu olmak şartı ile bekçi alımı yapılıyor. Bekçi alımı başvuru şartlar arasında sınavsız olarak engelli kadrosu hariç olmak üzere sağlık problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olma şartı aranıyor. Bekçi alım ilanı başvurusu başlamış olup Temmuz ayı sonuna kadar devam etmektedir. Peki hangi illerde bekçi alımı yapılacak? Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? İşte Yanıtı...

İŞKUR İş İlanları 26.07.2019, 09:48
İŞKUR Özel Sektör en az ilkokul, lise mezunu Bekçi Alımı online başvuru ilanı

İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapıyor. İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapıyor. Bekçi alımları İstanbul, Ankara başta olmak üzere bir çok ilde bekçi alımı yapılacak. Söz konusu bekçi alımlarına başvuru yapacak adayların en az okur yazar olmaları gerekmektedir. Bunun yanında engelli kadroları hariç sağlık problemi bulunmayan, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecektir. Peki 2019 İŞKUR sınavsız en az ilköğretim mezunu bekçi alım başvuru şartları nedir? İŞKUR hangi illere bekçi alımı yapacak?

HANGİ İLLERE BEKÇİ ALIMI YAPILACAK?

Ankara

Manisa

Gaziantep

Konya

Balıkesir

Kocaeli

Denizli

Eskişehir

Bilecik

Erzurum

İstanbul

Bekçi alımı başvuruları başlamış olup, 2019 Temmuz ayı sonuna kadar devam etmektedir. 
Aşağıda, Bekçi alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları linki bulunmaktadır.
İlgili linki kopyalayarak başvuru ekranına ulaşabilir ve açılan sayfadan e-devlet şifrenizi kullanarak hemen başvuruda bulunabilirsiniz. 

İŞKUR'da yayınlanan Bekçi Alımı İlanlarının tümüne ulaşmak ve başvuruda Bulunmak İçin Lütfen BURAYI TIKLAYINIZ>

Yorumlar (3)
Yakup attilla 2 ay önce
Ben askerliğimi yaptim suan bulunduğum ilçede is bulamıyorum devletmin bana yardım eli uzatmasini istiyorum
Reşit Kaya 2 ay önce
6 aydır çalışmıyorum yardımcı olunursa çok sevinirim
Reşit Kaya 2 ay önce
6 aydır çalışmıyorum yardımcı olunursa çok sevinirim