İŞKUR tarafından 21- 29 Temmuz vasıflı vasıfsız 7 bin 632 daimi işçi alımı yapılacaktır! İŞKUR online başvuru sayfası!

İŞKUR’da bugün yayınlanan güncel iş ilanlarında göre, Türkiye genelinde kamu kurum ve özel sektörlerde istihdam edilmek üzere KPSS’siz toplamda 7 bin 632 daimi vasıflı vasıfsız işçi alımı yapacak. İşçi alımları İŞKUR’un resmi sayfasından online olarak yapılabilecek olup, hemen başvuruda bulunabilmeniz için işçi alımı başvuru sayfasına ait link ilan içeriğinde belirtilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 21.07.2019, 16:58
İŞKUR tarafından 21- 29 Temmuz vasıflı vasıfsız 7 bin 632 daimi işçi alımı yapılacaktır! İŞKUR online başvuru sayfası!

İŞKUR’un resmi web sayfasında yer alan ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde 21 Temmuz itibari ile 41.795 farklı güncel iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanları arasında ise Vasıflı vasıfsız işçi alımı ile ilgili olarak tam 2 bin 023 şirkete ait ilan bulunmakta olup, 7 bin 632 kişiye istihdam sağlanacaktır.

İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların, her bir iş ilanı içeriğinde başvuru şartları farklı olmak üzere en az okuryazar, ilkokul, lise mezuniyeti isteyen ilanlar bulunmaktadır. Yayınlanan iş ilanları arasında asgari ücretle vasıfsız işçi arayan şirketler bulunmakta, yüksek maaşla nitelikli ve vasıflı işçi arayan şirketlere ait ilanlarda bulunmaktadır. İlan altında ayrıca inşaat işçisi arayan şirketlerin İŞKUR üzerinden yayınladıkları iş ilanlarının bulunduğu sayfaya ait linkte bulunmaktadır.

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILMAKTADIR?

İŞKUR’un sayfasında yer alan bilgilere göre, Adana, Samsun, Çanakkale, Bolu, İstanbul, Ankara, İzmir, Hatay, Antalya ve daha birçok ilden işçi alımı yapılmaktadır. Aşağıda belirtilen linki tıkladığınızda her bir il için yayınlanan ilanları görüntüleyebilir ve ilgili ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Yayınlanan iş ilanları içeriğinde, aranacak vasıflara göre belirlenmiş kriterler sunulmaktadır. Her bir işveren, yayınladıkları iş ilanında, kendi alanlarında istenen şartları belirtmiştir. Ama genel başvuru şartları ele alındığında, adayların en az okur yazar olan, ilkokul mezunu, T.C vatandaşı, vasıflı ve vasıfsız gibi kriterlerle işçi alımı yapılmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular başlamış olup, 30 Temmuz’a kadar devam etmektedir. Her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Başvurular, İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden online olarak yada size en yakın İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerinden yapılmaktadır. Hemen başvuruda bulunmak veya işçi alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için aşağıda ki linki kullanabilirsiniz.

İşçi alımı ile ilgilim yayınlanan iş ilanlarını görüntülemek için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (44)
Ağır. Vasıta. TIR. Otobüs. Şoförüyüm. Nevşehirde. İş. Arıyorum 5 ay önce
Erhan 5 ay önce
Pideci yim işsizim lütfen iş istiyorum bana yardımcı olun 3 çocuk babasıyım sobalı bir evde yaşıyorum.
Şerif üzümcü 5 ay önce
Şerif herkese saygı selamlar ben evli dört çocuk babası engelliyor işkur yönetiminden iş istiyorum
Sinan 5 ay önce
Şoförün src var iş arıyorum
Selcan ozdın 5 ay önce
Vasıfsız eleman kayseri organize sanayi
Sebahattin 5 ay önce
Aşcı yardımcısı
Sebahattin 5 ay önce
Aşcı yardımcısı
Sebahattin 5 ay önce
Aşcı yardımcısı kiraciyim acil iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın