İŞKUR tarafından 225 Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı alımı için yeni iş ilanları yayınlandı!

İŞKUR tarafından 19 Temmuz tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınlandı! Açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan personel alım ilanlarına göre başta Tekirdağ, İzmir, İstanbul olmak üzere birçok ilde 225 Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı alımı yapılacak. Personel alımı genel başvuru şartlarına göre en az ilköğretim mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Başvurular İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada İŞKUR şubelerinden yapılmaktadır. İlan başvuru sayfasına ait link bu haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 19.07.2019, 08:14
İŞKUR tarafından 225 Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı alımı için yeni iş ilanları yayınlandı!

İŞKUR 19 Temmuz 2019 tarihinde yayınlanan açık iş ilanlarına göre Türkiye genelinde toplamda 225 Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı alımı yapılacağı bildirildi. Başvuruda bulunmak isteyen adayların her bir iş ilanında farklı olmak üzere en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli. Personel alımları başta Tekirdağ, İzmir, İstanbul olmak üzere birçok ilde yapılmaktadır.

Enjeksiyon Üretim Elemanı görev tanımı olarak plastik enjeksiyon makine operatörlüğü yapacakları bildirildi. Genel başvuru ilanları arasında deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapan iş ilanları bulunmaktadır. Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı arayan özel kurumların iş ilanları bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak ve başvuru şartlarını öğrenmek için belirtilen linki tıklamanız yeterlidir.

Başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Yasin tekay 1 ay önce
Pilstik enjeksiyon