İŞKUR tarafından 228 depo görevlisi personel alımı iş ilanları

İşkur aracılığıyla Türkiye geneline farklı illerde hizmet veren firmalara 228 depo görevlisi personel alımı yapılacaktır. Personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Aşağıda depo görevlisi ile ilgili yeni iş ilanları bulunmaktadır. Personel alımı yapan firmalar, başvuru şartları ve diğer detaylar bu haberimizde...

İŞKUR İş İlanları 31.05.2019, 15:46
İŞKUR tarafından 228 depo görevlisi personel alımı iş ilanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 31 Mart 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanlarıyayınlandı. Yayınlanan yeni ilanlara göre, İŞKUR'da şu anda 60.072 açık iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde toplamda 570.037 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu sayıya yenileri eklenmektedir. 

Farklı şehirlerde hizmet veren firmalar, İşkur aracılığıyla çok sayıda depo görevlisi alıyor. İlanlarda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak.

İlana başvuru yapacak adayların, talep edilen bazı şartlara haiz olmaları gerekiyor. İşte detaylar:

Depo Görevlisi personel alımı başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermekle birlikte, adaylardan aranan başlıca genel nitelikler şöyle;

* En az ilköğretim mezunu olmak

* Tercihen alanında deneyimli olmak

* Talep edilen yaş aralığında olmak

* Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

İŞKUR tarafından, Ambar-depo görevlisi personel alımı için yayınlanan iş ilanları linki aşağıda belirtilmiştir. 

Depo Görevlisi alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için  aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilanları görüntüleyebilirsiniz:

başvuru linki >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11200

Yorumlar (1)