İŞKUR tarafından 446 Perakende Satış Elemanı (Gıda), 427 Servis Komisi, 340 Paketleme elemanı daimi işçi alımı yapılacaktır!

İŞKUR tarafından yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'un açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan alım ilanlarına göre 446 Perakende Satış Elemanı (Gıda), 427 Servis Komisi, 340 Paketleme elemanı olmak üzere toplamda 1.213 personel alımı yapılacaktır. Personel alımı başvuruları İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yada size en yakın il/şube müdürlüklerine şahsen giderek yapılacaktır. Perakende Satış Elemanı (Gıda), Servis Komisi, Paketleme elemanı işçi personel alımı başvuruları ve son başvuru tarihleri, her bir ilan içeriğinde değişiklik göstermektedir. İşte, İŞKUR tarafından yayınlanan o iş ilanları hakkında ki detaylar..

İŞKUR İş İlanları 29.05.2019, 19:22 30.05.2019, 11:09
İŞKUR tarafından 446 Perakende Satış Elemanı (Gıda), 427 Servis Komisi, 340 Paketleme elemanı daimi işçi alımı yapılacaktır!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hergün binlerce işsize istihdam sağlamaya devam ediyor! İŞKUR'un 29 Mayıs 2019 güncel tarih olarak şu anda 58.599 iş ilanı bulunmaktadır. Açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan ve başvurusu devam eden personel alım ilanlarına göre; Mayıs ve Haziran aylarında yaklaşık 100 bine yakın kişeye yeni iş istihdamı sağlanması hedeflenmektedir. 

İŞKUR'da 446 Perakende Satış Elemanı (Gıda), 427 Servis Komisi, 340 Paketleme elemanı olmak üzere toplamda 1.213 personel alımı yapılacaktır. Yayınlanan bu 3 meslek gurubu için belirlenen genel başvuru şartları arasında, adayların en az ilköğretim mezunu, ortaöğretim ve en az önlisans mezunu olma şartları sunulmaktadır. Başvurular, İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yada size en yakın il/şube müdürlüklerine şahsen giderek yapılacaktır. 

Aşağıda, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Servis Komisi, Paketleme elemanı personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları ve bu iş ilanları hakkında bilgi almanız veya başvuru sayfasına girerek kayıt yaptırabilmeniz için link bulunmaktadır. 

NOT: İlan altında belirtilen linki kopyalayarak aratınız ve açılan sayfadan, bulunduğunuz ili işaretleyerek filtreleyebilirsiniz. 

1 - Perakende Satış Elemanı (Gıda) personel alımı başvuru sayfası linki >>>
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3886

2 - Servis Komisi personeli alım ilanı başvuru sayfası linki >>>
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=40108

3 - Paketleme işçisi personel alımı başvuru sayfası linki >>>
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

Yorumlar (0)