İŞKUR tarafından Belediyeye 70 temizlik personeli alımı yapılacaktır!

Siirt Belediyesi İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Siirt Belediyesi personel Anonim Şirketi tarafından yayınlanan alım ilanına göre, belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 70 temizlik personeli alımı yapacağını bildirdi. Görev tanımı olarak ise; Siirt il sınırları içerisinde cadde ve sokak temizliği yapmak olarak bildirildi. Başvurular 04 Temmuz'da başlamış olup 08 Temmuz’da sona erecektir. Başvurular ilan içeriğinde belirtilen adrese yapılacaktır. İrtibat kurulacak kişinin iletişim bilgileri verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 05.07.2019, 13:08
İŞKUR tarafından Belediyeye 70 temizlik personeli alımı yapılacaktır!

İŞKUR’un Kurum Dışı Kamu işçi alımı sayfasında yer alan ilanlara göre, Siirt Belediyesine 6 ay süreli olarak 70 temizlik personeli alımı yapılacağı bildirildi. İlanda, Siirt il sınırları içerisinde cadde ve sokakları süpürme işlerinde istihdam edilecek temizlik görevlileri için herhangi bir başvuru şartı belirtilmedi.

Siirt Belediyesi personel Anonim Şirketi tarafından ilan ile ilgili yapılan duyuruda, adayların aşağıda adres bilgileri verilen yere en geç 08 Temmuz 2019 tarihinde mesai bitimine kadar başvurularını yapması gerektiği söylendi.

GÖRÜŞMEYE İLİŞKİN BİLGİLER

Yer: Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi Atatürk Bulvarı karşısı No 2 Siirt Belediyesi personel Anonim Şirketi odası kart 3

İrtibat kişi: Yusuf Soysal telefon numarası 0484 223 22 60

Yorumlar (1)
Ay yıldız 4 ay önce
Haber başlıklarında şehirleri de yazarsanız seviniriz. Program yüklüyoruz haberimiz olsun diye hep zaman kaybı yaşıyoruz tüm programları tlf dan kaldırıp rutin, 170 işkuru arayıp takip etmek daha mantıklı olacak bu gidişle..