İŞKUR tarafından çağrı merkezine bir hafta içinde 657 müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır! Peki başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR tarafından çağrı merkezine 66 vasıfsız personel, 585 Müşteri Temsilcisi ve 6 Takım Lideri olmak üzere toplamda 657 personel alımı yapılacaktır. Yayınlanan çağrı merkezi iş ilanları kapsamında alınacak müşteri temsilci iş ilanları Türkiye genelidir. Müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların en az İlköğretim, lise ve dengi okullardan mezun olması ve MS Office programlarına hakim olması gerekmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Online başvurularınız için haber içeriğinde linkler verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 09.09.2019, 21:35 09.09.2019, 22:52
İŞKUR tarafından çağrı merkezine bir hafta içinde 657 müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır! Peki başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR tarafından çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak 657 bay-bayan personel alımı yapılacaktır. En az ilköğretim ve lise mezunlarının başvuru yapabileceği ilanlar aşağıda linkleri ile beraber verilmiştir.

Her bir iş ilanı içeriğinde adaylardan istenilen başvuru şartları farklı olmakla birlikte, genel olarak istenilen başvuru şartları şöyle;

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliği aleyhine suç işlememmiş olmak,

Herhangi bir kurumdan emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olmak,

ARANAN NİTELİKLER

- En az ilköğretim ve lise mezunu düzeylerinden eğitim görmüş olmak,
- Tercihen Çağrı Merkezi deneyimi olan ve bu alanda çalışmaya istekli,
- MS Office programlarını kullanabilen,
- Hızlı düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip,

- İletişime açık, takım çalışmasına yatkın,
- Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip,
- Müşteri memnuniyeti odaklı,
- İnbound projede görev alabilecek,
- Sabit vardiyalı sistemde çalışabilecek,

BAŞVURU ŞEKLİ

Aşağıda, Çağrı merkezi müşteri temsilci alımı yapan özel sektörlerin İŞKUR sayfasından yayımlanan iş ilanları ile ilgili genel bilgi edinebilmek ve başvuru sayfasına ulaşabilmek için link yayınlanmıştır. Ayrıca İŞKUR’un size en yakın il/ilçe müdürlüklerine şahsen gidilerek de başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz. (İstenilen meslek isimlerinin üzerini tıklayınız)

Çağrı Merkezi Elemanı alım ilanları

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanları

Çağrı Merkezi Takım Lideri alım ilanları

Yorumlar (5)
Tebernuş Özer 3 ay önce
Üniversitelere Dr. öğretim görevlisi alımı neden yapılmıyor ?
Özlem 3 ay önce
Selam adım özlem okullarda hizmetli temizlikçi olarak hizmet yapmak istiyorum ve bunun için typç nin açılmasını bekliyorum acaba ne zaman açılır bilgi verebilir misiniz teşekkürler
İsmak 3 ay önce
Typ takip edin hanfendi
Muhammed sena kaya 3 ay önce
Acilen Çalışmak istiyorum Efendim Cami Temizliği olursa iyi olur
Ali Candan 3 ay önce
personel alımlarının işkur üzerinden yapılması oldukça önemli bir konu. tüm ilanların şeffaf bir şekilde buradan yayınlanmasını destekliyorum ancak ilanlarda yer alan bazı özel şartlar tamamen kişiye özel. Bu konuda özellikle lise mezunlarına haksızlık edildiğini düşünüyorum İŞkurda yayımlanan personel alımlarında başvuru şartlarında değiişiklik olması gerekitiğini belirtmek istiyorum Bu çerçevede https://sgkbulteni.com/ özellikle personel alımları için vatandaşların her ilana başvurması gerekir. Özellikle bazı kadrolarda bu şartlar tamamen esnetilmeli her aday için ortak olmalı. Buradan sesimi duyurmak istiyorum