İŞKUR tarafından Çevre teknikeri ve mühendisi personel alımı için yeni iş ilanları yayınlandı!.

İŞKUR tarafından 6 çevre sağlığı teknikeri ve 31 çevre mühendisi personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı. Çevre teknikeri personel alımı ve çevre mühendisi personel alımı başvuru şartlar arasında, her bir ilan içeriğinde başvuru şartları değişmekle birlikte ön lisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Çevre teknikeri ve çevre mühendisi personel alımı başvuruları başlamış olup 30 Haziran 2019 tarihine kadar alım yapan kurumların iş ilanları başvuruları devam etmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Peki çevre teknikeri ve çevre mühendisi personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı..

İŞKUR İş İlanları 10.06.2019, 17:30
İŞKUR tarafından Çevre teknikeri ve mühendisi personel alımı için yeni iş ilanları yayınlandı!.

İŞKUR tarafından 10 Haziran 2019 tarihli olarak yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'da güncel tarih olarak yayınlanan 55.177 açık iş ilanları kapsamında 6 çevre teknikeri ve 31 çevre mühendisi personel alımı için yeni iş ilanları bulunmakta. Çevre teknikeri ve çevre mühendisi personel alımı için başvuru yapmak isteyen adayların en az ilgili bölümlerden ön lisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Personel alımı başvuruları 10 Haziran'da başlamış olup, 30 Haziran 2019 tarihine kadar sürmektedir. 

İŞKUR tarafından yayınlanan çevre sağlığı teknikeri ve çevre mühendisi personel alımı iş ilanları aşağıda belirtilmiştir. Personel alımı iş ilanları ile ilgili başvuruda bulunmak ve ilan detayları hakkında bilgi almak için, her bir ilan altında belirtilen linki kullanabilir ve başvuru sayfasına ulaşarak e-devlet şifrenizle kayıt yaptırabilirsiniz.

3 - İŞKUR tarafından Çevre Mühendisi personel alımı için yayınlanan iş ilanları için BURAYI TIKLAYINIZ>

Çevre Mühendisi personel alımı başvuru şartları

Üniversitelerin Çevre veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun
En az 1-2 yıl iş deneyimi bulunan
Çevre görevlisi belgesine sahip
MS Office uygulamalarını kullanabilen

Çevre Mevzuatına hakim
Yoğun çalışma temposuna uygun, mesleğinde kariyer hedefi olan
Aktif araç kullanabilen ve şehirler arası seyahat engeli bulunmayan
Tercihen İngilizce bilen

Yorumlar (0)