İŞKUR tarafından en az ilkokul mezunu 110 Hasta ve Yaşlı Bakımı personel alımı yapılacak!

İŞKUR tarafından yayınlanan sağlık personeli alım ilanlarına göre 23 şehirde 110 hasta ve yaşlı bakımı personel alımı yapılacak. Hasta ve yaşlı bakımı için aranan adayların en az ilkokul mezunu olmaları yeterlidir. Başvurular başlamış olup İŞKUR şubelerinden veya aşağıda verilen link üzerinden online olarak yapılabilmektedir.

İŞKUR İş İlanları 26.07.2019, 10:50
İŞKUR tarafından en az ilkokul mezunu 110 Hasta ve Yaşlı Bakımı personel alımı yapılacak!

İŞKUR açık iş ilanları kapsamında bugün yayınlanan 46 bin 341 ilan bulunmakta. Bu ilanlar arasında yer alan hasta ve yaşlı bakımı personel alımı için 23 şehirde toplamda 39 farklı iş ilanı bulunmaktadır. Bu kapsamda her bir iş ilanı son başvuru tarihleri farklı olmak üzere 1 hafta içerisinde 110 personel alımı yapılacaktır.

Hasta ve yaşlı bakımı personel alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilkokul, ortaokul ve lise mezunu eğitim düzeylerinden olmaları yeterlidir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ön planda tutabilecek, hasta bakımıyla ilgilenebilecek,

Genel hijyen ve temizlik kurallarına uyum sağlayacak,

Sorumluluk bilincine sahip, güler yüzlü,

Mesai saatleri içerisinde sigara kullanmayan,

Vardiyalı çalışabilecek,

İŞKUR’a kayıtlı

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ

Başvurular İŞKUR il/ilçe şubelerinden veya aşağıda belirtilen linki tıklayarak ilgili iş ilanına İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular başlamış olup her bir iş ilanının son başvuru tarihi farklıdır.

HANGİ İLLERDE PERSONEL ALIMI YAPILMAKTADIR?

Kayseri, Çanakkale, Denizli, İzmir, Çorum, Bursa, Samsun, Adana, İstanbul, Kırşehir, Antalya, Konya, Sakarya, Kocaeli, Ağrı, Trabzon, Ankara, Denizli, Yozgat, Malatya, Tunceli, Tekirdağ, Aydın illeri olmak üzere toplamda 23 ilde personel alımı yapılmaktadır.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Personel Alımı İş İlanlarını Görüntülemek ve hemen online başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan linki tıklayınız

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6558

Yorumlar (7)
HEMŞİRE YARDIMCISI 2 ay önce
HEMŞİRE YARDIMCISI ALINIYORMU LÜTFEN CEVAP VERİN ACİL
Sağlık bakım teknisyeni 2 ay önce
Sağlık bakım teknisyeni alımı olacak mi
Hemşire yardımcısı 2 ay önce
Hemşire yardımcısı alımları ne zaman olucak
Hemşire yardımcısı 2 ay önce
Hemşire yardımcısı alımları ne zaman olucak
Hemşire yardımcısı 2 ay önce
Hemşire yardımcısı alımları ne zaman olucak
hande 2 ay önce
Biz üniversitesini alalim bu cahiller ilkokul mezunu alsin bu meslege Allah belanizi versin
Kamu yönetimi mezunuyum 2 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn