İŞKUR tarafından, güvenlik görevlisi iş ilanları yayımlandı! Türkiye genelinde silahlı-silahsız yüzlerce güvenlik personel alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından yeni güvenlik görevlisi iş ilanları yayımlandı!.. İstanbul genelinde yüzlerce silahlı-silahsız güvenlik personeli alımı yapılacak. Güvenlik görevlisi iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Kamu kurumları ve özel kuruluşlarda kimlikli-kimliksiz güvenlik personeli alımı başvuruları başlamıştır. Güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen nitelik ve şartlar, iş veren kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Bu haberimizde sizlere, Güvenlik personel alımı ile ilgili İŞKUR'un güncel açık iş ilanlarını paylaşıyoruz..

İŞKUR İş İlanları 15.04.2019, 17:40 23.04.2019, 17:41
İŞKUR tarafından, güvenlik görevlisi iş ilanları yayımlandı! Türkiye genelinde silahlı-silahsız yüzlerce güvenlik personel alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından kamu ve özel kuruluşlara yerleştirilmek üzere silahlı- silahsız, kimlikli-kimliksiz güvenlik personeli iş ilanları yayımlandı. İŞKUR üzerinden yüzlerce güvenlik personeli alımı yapılacaktır. İşe alınacak güvenlik görevlileri, İstanbul genelinde hizmet vereceklerdir. İş veren kurumlara göre adaylardan istenilen şartlar değişkenlik göstemektedir. İŞKUR'un yayımladığı güvenlik personeli iş ilanlarına göre, en az ilkokul mezunu şartı arayan kuruluşlarda var, en az lise ve dengi okullardan mezun olma şartı arayanlarda var. 

Bu haberde, Türkiye genelinde silahlı-silahsız güvenlik görevlisi alımı için yayımlanan iş ilanları yer almaktadır. 
Başvuruda bulunmak için aşağıda belirtilen iş ilanları linklerini kopyalayarak arama çubuğundan aratarak ilan başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada e-devlet şifrenizi kullanarak şirket bilgilerini öğrenebilir ve ön başvuruda bulunabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2032

Yorumlar (0)