İŞKUR tarafından İzmir ili için en az ilkokul mezunu 972 personel alımı yapılacak! İzmir güncel iş ilanları!

İŞKUR tarafından İzmir geneli olmak üzere yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR, İzmir geneli için yayınlanan iş ilanlarına göre en az ilkokul mezunu 972 personel alımı yapılacak. İzmir geneli ikamet eden adaylar için, birçok meslek ve sektör gurubundan farklı iş ilanları duyuruldu. Yayınlanan iş ilanları ile ilgili ilan detaylarına ayrı ayrı bakabilir, istediğiniz iş ilanına e-devlet şifrenizi kullanarak İŞKUR üzerinden anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları 18.08.2019, 12:07
İŞKUR tarafından İzmir ili için en az ilkokul mezunu 972 personel alımı yapılacak! İzmir güncel iş ilanları!

İŞKUR açık iş ilanları kategorisinde, İzmir ili için yayınlanan iş ilanlarına göre; 972 personel alımı yapılacaktır. En az ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için farklı farklı iş ilanlarının yanı sıra ayrıca eski hükümlü ve engelliler içinde ayrı iş ilanları bulunmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

18 yaşını doldurmuş olmak,

Emekli olmamış olmak veya herhangi bir kurumdan emeklilik hakkı kazanmamış olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurularınızı bugünden itibaren İŞKUR’un resmî web sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Her bir iş ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Başvuruları biten ilanlar yerine günlük olarak yenileri eklenmektedir.

İŞKUR tarafından İzmir ili için yayınlanan iş ilanlarında bakmak için öncelikle belirtilen linkin üzerini tıklayınız>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resimde görüldüğü gibi, bulunduğunuz ili (İzmir) işaretleyerek, sağ alt tarafta bulunan ara butonuna basınız. Açılan sayfada istenilen iş ilanına tıklayarak başvuru şartlarını görebilir ve e-devlet şifrenizle giriş yaparak anında online başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)