İŞKUR tarafından KPSS’ siz 60 Bin personel alımı yapılacaktır! İŞKUR 2019 Haziran ayı açık iş ilanları!

İŞKUR tarafından hemen hemen her sektör ve her meslek gurubundan yaklaşık 60 bin personel alımı yapılacaktır. Kamu ve özel kurumların İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alım ilanlarına göre, en az okur yazar olmak üzere vasıflı ve vasıfsız daimi işçi alımı ve en az ilköğretim mezunu memur alımı yapan özel kurumların alım ilanları bulunmaktadır. Ayrıca başvuruları devam eden alım ilanları içerisinde, farklı branşlardan mühendis, öğretmen, tekniker, hemşire, doktor, şoför, temizlik görevlisi, büro memuru ve daha birçok sektör ve meslek gurubundan personel alımına yönelik iş ilanları bulunmaktadır. Personel alımı başvuru şartları, her bir iş ilanı içeriğinde farklı olarak belirtilmiştir. İşte, İŞKUR tarafından yayınlanmış ve başvuruları devam eden tüm meslek guruplarına ait iş ilanları...

İŞKUR İş İlanları 13.06.2019, 15:19
İŞKUR tarafından KPSS’ siz 60 Bin personel alımı yapılacaktır! İŞKUR 2019 Haziran ayı açık iş ilanları!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) her gün yeni iş istihdamına aracı olmaya devam ediyor. Kamu kurumlarının ve özel şirket kuruluşların personel ihtiyaçlarına aracılık eden İŞKUR, bu bağlamda kuruluşundan bu yana 7 milyon 500 binden fazla kişiye istihdam sağlamıştır. İŞKUR sadece 2019 yılı içerisinde günümüze kadar 588.533 kişiye istihdam sağlamış ve halen yeni istihdamlara yönelik şu anda 47.137 açık iş ilanı bulunmaktadır.

İŞKUR, 2019 yılı Haziran ayı içerisinde 60 Bin’ den fazla personel alımı yapmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda yayınlanan iş ilanlarına ait iş başvurusu sayfasına ait linkler aşağıda verilmiştir. İŞKUR’da, başvuruları devam eden iş ilanları arasında başta Beden İşçisi (Genel), Temizlik Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Garson (Servis Elemanı), Turizm ve Otelcilik Elemanı, Makineci (Dikiş), Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Ön Muhasebeci, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Büro Memuru (Genel), Satış Nezaretçisi (Perakende Ticaret) meslek gurupları gelmektedir.

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan açık iş ilanlarına ait Link Bulunmaktadır. Belirtilen yeri tıklayarak A-Z’ye sıralı meslek guruplarına ait iş ilanları sayfasına ulaşabilir ve buradan ilgili iş ilanını seçerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Beden İşçisi (Genel) 9450 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Temizlik Görevlisi 2216 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Satış Danışmanı / Uzmanı 2112 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Garson (Servis Elemanı) 1754 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Turizm ve Otelcilik Elemanı 1610 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Makineci (Dikiş) 1417 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 756 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Güvenlik Görevlisi 699 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Ön Muhasebeci 674 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Kasiyer 660 personel alımı ile ilgili ilanları görmek ve başvuruda bulunmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ!

Diğer tüm ilanları görmek için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ>>>

İlanlara Nasıl Ulaşılır?

Çok sayıda kadronun yer aldığı ilanlar İŞKUR üzerinden ilan ediliyor. İş arayan durumunuzun aktif olması halinde internet üzerinden ya da bizzat danışmanınız eşliğinde boş olan kadroları inceleyebilirsiniz. https://esube.iskur.gov.tr/ bağlantısı üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra iş ara bölümüne büro memuru, diğer büro personeli anahtar kelimelerini yazarak arama yapabilirsiniz.

Ayrıca aramalarınızı yaşadığınız şehir bilgisini ekleyerek yapmanız daha doğru ve sağlıklı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Aktif olarak iş arıyorsanız hemen İŞKUR e-şube üzerinden başvurunuzu yapınız. Bulunduğunuz il ve ilçede yer alan İŞKUR Müdürlükleri ile görüşerek de açık olan kadrolar hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru yapabilirsiniz. İlan detaylarını görmek için muhakkak sisteme giriş, başvuru için ise iş arayan durumunun aktif olması gerektiğini gözden kaçırmayınız.

Yorumlar (1)
Semra. Sarıhan 5 ay önce
İki kisilik is bulma