İŞKUR tarafından TÜBİTAK’a 06 Ağustos tarihine kadar lisans mezunu 16 personel alımı başvuru şartları ve başvuru yeri!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Siber güvenlik Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere proje personeli (araştırmacı) alacaktır. Toplamda 16 Ar-ge personeli (araştırmacı) alımı yapılacağını duyuran TÜBİTAK başvuruların 06 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edeceğini ve başvuruların Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) internet sayfası üzerinden Online olarak yapılacağını bildirdi. Peki TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte tüm ayrıntılar…

İŞKUR İş İlanları 20.07.2019, 16:33
İŞKUR tarafından TÜBİTAK’a 06 Ağustos tarihine kadar lisans mezunu 16 personel alımı başvuru şartları ve başvuru yeri!

İŞKUR kamu kurum ve kuruluşlarına personel istihdamı sağlamaya devam ediyor! Türkiye'nin tek resmi iş bulma kurumu olan İŞKUR 20 Temmuz 2019 tarihi itibari ile yayınlanmış olduğu iş ilanlarına göre TÜBİTAK; araştırma merkezine toplamda 16 personel alımı yapılacağı bildirildi. Başvuruların başladığı ve 06 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. Alınacak personeller Kocaeli ve Ankara illerinde istihdam edilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR

Ar-ge personeli olarak görevlendirilecek personellerin Bilgisayar Mühendisliği, elektronik mühendisliği, Telekomünikasyon mühendisliği, bilgisayar ve yazılım mühendisliği, bilgisayar bilimleri ve mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği, matematik mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmaları gerektiği belirtildi.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler TÜBİTAK’ın resmi web sayfası olan (www.tubitak.gov.tr) Devlet Personel Başkanlığı'nın ve Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) internet sayfalarında yer alacağı belirtildi. İş başvuruları TÜBİTAK iş başvuru sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yorumlar (1)
MEHMET YILMAZ 5 ay önce
Neden internelerde engeleniyoruz