İŞKUR tarafından yeni iş ilanları yayımlandı! Aile Danışmanı personel alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından personel alımı için yeni iş ilanları yayımlandı. Lisans mezunu 10 aile danışmanı personel alımı yapılacaktır. Aile Danışmanı alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan Psikoloji, sosyoloji, tıp, psikolojik danışman, sosyal hizmet, hemşirelik ve Çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olan lisans mezunu kişiler başvuru yapabilir. İŞKUR personel alımı ilan başvuru şartlar ve detayları...

İŞKUR İş İlanları 12.04.2019, 11:01
İŞKUR tarafından yeni iş ilanları yayımlandı! Aile Danışmanı personel alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından lisans mezunu adaylar için yeni iş ilanları yayınlandı. Psikoloji, sosyoloji, tıp, psikolojik danışman, sosyal hizmet, hemşirelik ve Çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olan lisans mezunu olan, aile danışmanı olarak 10 personel alımı yapılacaktır. 

İŞKUR personel alımı başvuru şartları arasında, başvuruda bulunan adaylar arasından en az beş yıl Van da kalacak ve tercihen İngilizce bilen kişiler tercih edilecektir.

İŞKUR'un aile danışmanı alımı için başvuru sayfası linki aşağıda belirtilmiştir. Personel alımı başvurusunda bulunmak için aşağıda belirtilen linki kopyalayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz..

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00004920705&isyeriTuru=%C3%96zel&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00004920705&isyeriTuru=%C3%96zel

Yorumlar (0)