İŞKUR Temizlik personeli iş ilanları! İŞKUR tarafından 2 bin 660 personel alımı yapılacaktır!

İŞKUR'da Türkiye geneli olarak güncel yeni iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli 2 bin 660 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Temizlik personeli alım ilanları genel başvuru şartları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuru şartları yayınlanan her bir iş ilanı içeriğinde farklılık göstermektedir. Temizlik personel alımı yapan kurumların, ilanlarına ait başvuru linkleri haber içeirğinde belirtilmiştir. İşte, İŞKUR tarafından başvurusu devam eden temizlik personeli güncel iş ilanları..

İŞKUR Temizlik personeli iş ilanları! İŞKUR tarafından 2 bin 660 personel alımı yapılacaktır!

Türkiye İş Kurumu’nda (İŞKUR), 01 Haziran 2019 güncel tarih olarak 53.077 açık iş ilanlarıbulunmaktadır. 571.702 kişiye iş istihdamı sağlayan İŞKUR, 2019 yılı sonuna kadar 500 bin personel alımı daha yapmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda yayınlanan iş ilanları içerisinde, sadece büro memuru alımına yönelik 332 farklı iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanları içerisinde engelli ve eski hükümlü kadrolarına ait ilanlarda bulunmaktadır.

İŞKUR, personel alım ilanlarına göre, bir aylık süreç içerisinde 2 bin 660 temizlik personeli alımı yapılacağı bildirildi. TemizlikPersoneli alımları ile ilgili yayınlanan ilan başvuru şartları arasında, her bir ilan içeriğinde farklılık göstermekle birlikte, en az okuryazar olma şartı yer almaktadır. İş başvuruları başlamış olup, yapılacak başvurular İŞKUR’un resmî web sayfası üzerinden veya en yakın il/şube müdürlüklerinden yapılacaktır.

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan ve başvuruları devam eden temizlik personeli iş ilanlarına ait link bulunmaktadır. Verilen linkten Temizlik personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilir ve ilgili iş ilanına ulaşarak başvuru sayfasından kaydınızı yapabilirsiniz.. 

Temizlik personeli alım ilanı BAŞVURU SAYFASI İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ >>>

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semra naz
Semra naz - 4 hafta Önce

Temizlik aşçı çay kahve servisleri gibi işleri

Zehra bayraktar
Zehra bayraktar - 4 hafta Önce

Trabzon Akçaabat yaylacık mahallesinde oduruyom apartman temizliği işi olursa seve seve yaparım

MUS TAFA ALTUN
MUS TAFA ALTUN - 4 hafta Önce

Ben ESKİ şehir den MUSTAFA iki yılık lise okudum Eskişehir DEN iş kur dan memur alım var engelliler için var mı engelliler için

Yusuf
Yusuf - 4 hafta Önce

Temizlik isi

Gu,can
Gu,can - 4 hafta Önce

Çalışmak için baş vurdum

Emrah
Emrah - 4 hafta Önce

Ben engelli yardımcısı oldu ev kira yok

Orhan boğa
Orhan boğa - 3 hafta Önce

Ben hiç işe alınmadın diyabet hastası olduğum halda başvurudada bulundum hiç bana çikmedi hep turpil ve rüşvet var kura furmulite yalan

Döndü dinçer
Döndü dinçer - 3 hafta Önce

işsizim işe ihtiyacım var.