İŞKUR Üzerinden Belediyeye 7 Ekim'e Kadar Makam Şoförleri Alınıyor ! En Az Lise Mezunu

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden bir ilan yayımlanarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığına makam şoförlerinin alınacağı ifade edildi. Ayrıca ilanda en az lise mezunu şartı da bulunmaktadır. Adaylar başvurularını 7 Ekim'e kadar İl Müdürlükleri aracılığı ile yapabilecekleri gibi online olarak da yapabileceklerdir.

İŞKUR İş İlanları 03.10.2019, 16:43
İŞKUR Üzerinden Belediyeye 7 Ekim'e Kadar Makam Şoförleri Alınıyor ! En Az Lise Mezunu

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığının bir ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu makam şoförleri alımı yapıldığı belirtildi. İlana adaylar 7 Ekim'e kadar İl Müdürlükleri aracılığı ile başvuru yapabilecekleri gibi online olarak da yapabileceklerdir. Online başvuru için adayların aşağıdaki link üzerinden İŞKUR'a kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda aranan şartar ise şöyle:

1. Lise ve Dengi okul mezunu olmak

2. En az 5 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

3. Profesyonel Sürüş Teknikleri eğitimi almış olmak

4. Defansif İleri Sürüş Vip Teknikleri eğitimi almış olmak

5. Anti terör sürüş Teknikleri eğitimi almış olmak

6. Defansif ve İleri Sürüş uygulamaları (anti-skid) eğitimleri almış olmak

7. Güvenli ve emniyetli sürüş teknikleri eğitimi almış olmak

8. Yukarıda bahsedilen sürücülük eğitimlerinden alınmış belgelere sahip olmak

9. Askerlikle ilişiği olmamak

10. İlana, Balıkesir ilinde ikamet edenler başvuru yapabilir.

11. İŞKUR tarafından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığına bildirilen aday listeleri (kuraya katılacak olanların listesi), kura yeri, kura tarihi ve saati, kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular www.balikesir.bel.tr internet adresinden ilan edilecektir. Kuraya katılacak adaylara ve kura sonucunda sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilan tebligat yerine geçecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilk önce üyelik sözleşmesini onaylayacak ve açılan pencerede kişisel bilgilerini gireceklerdir. Kişisel bilgilerin girilmesinin ardından adaylar diğer link üzerinden ilana başvuru yapabileceklerdir. 

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

İŞKUR Kaydı İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (0)