İŞKUR Üzerinden Danışma Memuru Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla çeşitli şehirlerde görevlendirmek üzere Danışma Memuru alımı için ilanlar yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adayların bilmeleri gereken tüm hususları haberimizde aktarıyoruz.

İŞKUR İş İlanları 04.11.2018, 01:08 17.01.2019, 22:36
İŞKUR Üzerinden Danışma Memuru Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza anlık olarak aktarıyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza İŞKUR aracılığıyla yayımlanan Danışma Memuru alım ilanlarına dair detayları paylaşıyoruz. 

Söz konusu alım ilanına dair bilinmesi gereken tüm detayları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Danışma Memuru alım ilanlarında toplam 26 personel alımı için ilan bulunuyor. 

Türkiye'nin farklı şehirlerinde yapılacak olan bu Danışma Memuru alım ilanlarının büyük çoğunluğu özel sektör firmalarınca yayımlanan ilanlardan oluşmakta. Bu ilanlara göre alım yapılacak olan şehirler arasında Edirne, İstanbul, Mersin, Bolu, Kahramanmaraş, Kırklareli, Tekirdağ bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

7 farklı şehirde gerçekleştirilecek olan Danışma Memuru alımları için başvuruda bulunacak adayların yayımlanan ilanlarda yer alan başvuru koşullarına dikkat etmeleri gerekiyor. 

Bu koşullar alım yapacak olan kuruma göre farklılık göstermekle birlikte ana başlıkları ile siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Yayımlanan ilanlara göre Danışma Memuru kadrosuna başvuru yapacak adayların, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartlarını sağlamaları talep ediliyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmanın belirttiği şekilde yapmaları gerekiyor. Bu bağlamda firma adayların İŞKUR üzerinden elektronik başvuruda bulunmalarını talep ediyorsa adaylar başvurularını internet üzerinden yapacaklar. Ancak bazı firmalar adayların ilanlara şahsen başvuruda bulunmalarını istiyorlar. Tüm bu detayları görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yorumlar (2)
Handan aksu 9 ay önce
Danışmanlık yapabilirim iş arıyorum
Handan aksu 9 ay önce
Danışmanlık yapabilirim