İŞKUR üzerinden KPSS'siz 8 Farklı meslekte çalışacak 23 bin 603 kişi aranıyor! Başvurular başladı

İŞKUR üzerinden KPSS'siz 8 Farklı meslekte çalışacak 23 bin 603 kişi aranıyor! Başvurular başladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden KPSS'siz iş arayanlar için sabah saatlerinde yeni iş ilanları yayımlandı. Deneyimli Deneyimsiz en az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapacağı personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx adresinden başvuru yapabileceği belirtildi. İŞKUR iş ilanları detayları haberimizde...

Türkiye genelinde deneyimli deneyimsiz erkek kadın iş arayanlar için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 18 yaşını dolduran herkesin başvuru yapabileceği personel alım ilanı yayımlandı.

EN AZ OKUR YAZAR PERSONEL ALINACAK

En az okur yazar, ilköğretim mezunu olanlar başta olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları aktarıldı.

23 BİN 603 PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLANDI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında en fazla 14 bin 220 beden işçisi, bin 684 temizlik görevlisi, bin 644 satış danışmanı, 1515 Makineci (Dikiş), 1223 Ön Muhasebeci, 1191 Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı, 1071 Paketleme işçisi ve 1055 Konfeksiyon İşçisi arandığı bildirildi.

İŞKUR üzerinden KPSS'siz 8 Farklı meslekte çalışacak 23 bin 603 kişi aranıyor! Başvurular başladı

İŞKUR PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

5. En az ilköğretim mezunu olmak,

6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

7. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

8. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler