İŞKUR vasıflı vasıfsız 11 bin daimi işçi alımı yapacak! Başvuru için son tarih: 21 Ekim

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) vasıflı vasıfsız işçi alımı ile ilgili 2 bin 668 yeni iş ilanı yayınladı. Yayınlanan bu iş ilanları kapsamında 64 şehirde toplamda 11 bin işçi alımı yapılacak! Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacak olup, her okur düzeyinden kişilere farklı iş imkanları bulunmaktadır. İş başvurusu için son tarih 21 Ekim 2019.

İŞKUR İş İlanları 12.10.2019, 14:47 12.10.2019, 14:46
İŞKUR vasıflı vasıfsız 11 bin daimi işçi alımı yapacak! Başvuru için son tarih: 21 Ekim

Yayınlanan açık iş ilanlarına göre İŞKUR, 2 bin 668 farklı firmaya toplamda 11 bin vasıflı vasıfsız işçi alımı yapacak. Alınacak işçiler çeşitli fabrika, atölye, sanayi kuruluşları ve çeşitli kurumsal şirketlerde daimi olarak istihdam edileceklerdir. En fazla işçi alımları başta İstanbul, İzmir olmak üzere toplamda 64 ilimizden alımlar yapılacaktır.  

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurularınızı en yakın İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen linkler üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Bunun için İŞKUR’da kaydınızın bulunmuş olması yeterlidir. Ayrıca İŞKUR’a ön başvuruda bulunmadan önce tüm adayların belirtilen genel başvuru şartlarına uygun olması gerekir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 – 18 yaşını doldurmuş olmak,

2 – İŞKUR’da işsiz olduğuna dair kaydı bulunmak, (İŞKUR’da kaydınız yoksa, aşağıda ‘’İŞKUR’a kayıt nasıl yapılır’’ başlığı ile sunulan bilgilerden yararlanabilirsiniz)

3 – Kamu haklarından mahrum olmamak (Herhangi bir suçtan hükümlü bulunmamak)

4 – Herhangi bir kurumdan emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

5 – İstenilen mezuniyet ve sertifika belgesini ibraz ediyor olabilmek,

İşçi alım ilanlarını görüntülemek içi burayı tıklayınız

Yorumlar (0)