İŞKUR’da 24 Haziran’da yayınlanan iş ilanları kapsamında KPSS şartsız 11 bin 396 personel alımı yapılacaktır!

İŞKUR’un resmi web sayfasında yer alan açık iş ilanları kategorisinde işçi ve temizlik personeli alımı ile ilgili yeni iş ilanları yayınlandı. Bu kapsamda 9 bin 591 işçi ve bin 778 temizlik personeli olmak üzere toplamda KPSS şartsız 11 bin 369 personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular elektronik ortamda İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden veya size en yakın İŞKUR şube müdürlüklerinden şahsen yapılacaktır. Personel alımı başvuru şartları, yayınlanan her bir iş ilanı içeriğinde ayrı olarak belirtilmiş olup, genel başvuru şartlarına göre en az okur yazar olmak kaydı ile eski hükümlü ve engelli kadroları da dahil olmak üzere herkes başvuruda bulunabileceklerdir. İlan içeriğinde, bu iş ilanlarına ait başvuru sayfası linki verilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar vakit kaybetmeden ve şube müdürlüklerine gitmeden, ilgili linki tıklayarak e-devlet şifresi ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

İŞKUR İş İlanları 24.06.2019, 10:06
İŞKUR’da 24 Haziran’da yayınlanan iş ilanları kapsamında KPSS şartsız 11 bin 396 personel alımı yapılacaktır!

İŞKUR’da 24 Haziran 2019 itibari ile Açık iş ilanları kategorisinde 45.820 iş ilanı ve Kurum Dışı Kamu işçi alımı kategorisinde belediye ve kamu kurumları iştiraklerine ait yaklaşık 82 ayrı iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, yayınlanan bu iş ilanları kapsamında toplamda yaklaşık olarak 60 bin civarında vasıflı vasıfsız işçi ve sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İŞKUR’un üzerinden yayınlanan kamu kurum ilanlarında personel alımları KPSS şartsızolmaktadır. İŞKUR, bugün yayınlanan güncel iş ilanları içerisinde 2 bin 192 içi alımı ve 627 temizlik personeli alımı ile ilgili farklı iş ilanı bulunmakta olup, yayınlanan bu iş ilanları kapsamında 9 bin 591 işçi ve bin 778 temizlik personeli olmak üzere toplamda 11 bin 369 personel alımı gerçekleştirilecektir.

HANGİ İLLERDE İŞÇİ VE TEMİZLİK PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Hatay, Denizli, Samsun başta olmak üzere yaklaşık 40 ilimizde personel alımı yapılacaktır. Başvuru ilan listesinde bulunduğunuz ili filtreleyerek arama yaptırabilirsiniz.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklı olup genel itibariyle aranan şartlar arasında şunlar yer almaktadır;

1 – Çalışmasına engel herhangi bir hukuki ve bedensel bir engelin bulunmaması,

2 – Medeni Haklarda mahrum olmamak,

3 – Başvuruda bulunduğu ilanın belirlediği il/ilçede ikamet ediyor olmak,

4 – En az okur yazar olmak,

BAŞVURU İLAN LİNKLERİ

1 – 9 Bin 591 daimi işçi alımı ilanlarını görüntülemek ve başvuru sayfasından kayıt yaptırmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

2 – 1.778 Temizlik personeli alım ilanlarını görüntülemek ve başvuru sayfasından kayıt yaptırmak için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (13)
Ali tunc 6 ay önce
Aydın varmi eleman alimi
Demir Bolat 6 ay önce
Sürekli çevre temizlik işi arıyorum gündüz olsun
Hüseyin kaplan 6 ay önce
Temizlik
Fatih 6 ay önce
Kayseri belediyeleri is makinasi oporotoru alimi yapiyormu bilgisi olan varmi
ben memet 6 ay önce
izmirde yaşıyorm aşçı yardımcılığı ve yan ürün becerim var baydönerde çalıştım
ben memet tlf 05438680343 6 ay önce
izmirde yaşıyorm aşçı yardımcılığı ve yan ürün becerim var baydönerde çalıştım
Cevdet çankaya ağrı 6 ay önce
temizlikçiyim iş istiyorum
ahmet elri 6 ay önce
Slm ben ahmet elri acil is ariyorum yardim edermisiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın