İŞKUR’dan 20 Eylül 2019 Güvenlik iş ilanları! Kamuya 125 özel kurumlara 987 güvenlik görevlisi alınacak!

20 Eylül 2019 tarihinde İŞKUR yeni güvenlik iş ilanları yayınladı. Yeni yayınlanan güvenlik iş ilanlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarını 125, özel sektör kurumlarına ise 987 olmak üzere silahlı ve silahsız toplamda 1.112 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Alınacak güvenlik personelleri en az ilköğretim ve lise mezunu düzeylerinden yapılacak olup, kamuda görev alacak güvenlikler için KPSS şartı istenmemektedir. Başvurular İŞKUR’un kendi resmi web sayfası üzerinden yapılacak olup, haber içeriğinde başvuru linkleri verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 20.09.2019, 15:08
İŞKUR’dan 20 Eylül 2019 Güvenlik iş ilanları! Kamuya 125 özel kurumlara 987 güvenlik görevlisi alınacak!

Türkiye İş Kurumu’nun bugün yayınladığı güvenlik iş ilanlarına göre, kamuya ve özel kurumsal şirketlere toplamda 1.112 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Hem kamu hem de özel şirketlere alınacak güvenlik görevlisi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Güvenlik görevlisi alımı başvuruları başlamış olup her bir ilanın son başvuru tarihi ve adaylardan istenilen özel koşullar farklıdır. İŞKUR’un yayınladığı ister kamu güvenlik iş ilanlarına ister özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapmak için adayların öncelikli olarak aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına uygun olması gerekmektedir. Güvenlik alımları için en az ilköğretim mezuniyet şartı istenmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye iş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez.

Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuracakların aşağıda belirtilen özel şartlara sahip olması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak. Öğrenci olmamak (Açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

GÜVENLİK ALIMI İŞ BAŞVURUSU

Aşağıda güvenlik iş ilanları ile ilgili link verilmiştir. Bu linklere tıklayarak illere göre güvenlik görevlisi alımı yapan kamu ve özel kurumların ilanları görüntüleyebilir ve başvuru yapmak istediğiniz ilanın üzerini tıklayarak e-devlet şifrenizi girdikten sonra aynı sayfa üzerinden İŞKUR şubelerine şahsen gitmeden online başvuru kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALAN KAMU KURUMLARI

1 - Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Da İresi Başkanlığı

2 - Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü

3 - Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

4 - Konya Teknik Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

5 - Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı

6 - Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı olmak üzere 6 kamu kurumuna İŞKUR aracılığı ile güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu ve Özel kurumların yayınladığı tüm güvenlik iş ilanlarını görüntülemek ve özel başvuru koşullarını öğrenmek için aşağıda belirtilen link alanının üzerini tıklayınız>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

Yorumlar (0)