İstanbul Beylikdüzü güvenlik görevlisi alımı iş ilanları!

İŞKUR tarafından İstanbul Beylikdüzü ilçesi için güvenlik iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Beylikdüzü ilçesinde bulunan Mentor Site Yönetimi Hizmetleri A.Ş, en az ilköğretim mezunu 15 güvenlik görevlisi alımı yapacak. İş Başvuruları İŞKUR’a yapılacak olup, alınacak güvenlik görevlileri, Mentor Site Yönetimine bağlı olarak sürekli istihdam edileceklerdir.

İŞKUR İş İlanları 22.11.2019, 01:02
İstanbul Beylikdüzü güvenlik görevlisi alımı iş ilanları!

Mentor Site Yönetimi Hizmetleri A.Ş Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir güvenlik iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanına göre İstanbul Beylikdüzü ilçesi Yakuplu’da faaliyet gösteren Mentor Site Yönetimine, tecrübeli ya da tecrübesiz, en az ilköğretim mezunu, 18-29 yaş arasında 15 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların en geç 29.11.2019 tarihine kadar İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen linki tıklayarak online iş başvuru kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

ŞİRKET BİLGİLERİ;

Kurum adı; Mentor Site Yönetimi Hizmetleri A.Ş

Kurum adresi; Yakuplu Mah. Hürriyet bulvarı no: 155 / 1 / 61 Beylikdüzü İstanbul

İletişim; 0850 969 68 67 / 0 212 931 68 67

İŞKUR ÜZERİNDEN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Belirtilen ilana başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Ardından açılan başvuru ekranında başvurunuzu yapabilirsiniz. Ama bunun için adayların öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları, 18 yaşından büyük olmaları, herhangi bir kurumdan emekli olmamaları veya emekli olmaya hak kazanmamış olmaları, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmamaları ve kamu haklarından mahrum olmamaları gerekmektedir.

Yorumlar (0)