İstanbul Havalimanına Memur Alımı Yapılıyor ! İşte Genel Başvuru Şartları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında İstanbul Yeni Havalimanına memur alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilanlar kapsamında 250 personel alımının yapılacağı da ifade edildi. İşte genel başvuru şartları...

İstanbul Havalimanına Memur Alımı Yapılıyor ! İşte Genel Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda, başlayacak proje nedeniyle İstanbul Havalimanında danışma memuru pozisyonunda görev alacak 250 memur alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülen memur alımları için başvuru süreçleri başlamış durumdadır.

My Staff İnsan Kaynakları bünyesinde gerçekleştirilecek olan bu alımlarda, görev alacak kişilerin çalışma yeri İstanbul Havalimanı olarak aktarılmaktadır. Yeni başlayacak bir projekapsamında görevlendirilecek 250 kişinin, havalimanında bilgilendirme çalışmalarına katkı sağlaması beklenmektedir. 

İstanbul Havalimanında görev alınacak

250 danışma memuru pozisyonuna başvuru yapan kişiler, yeni havalimanında görev alacaklar. Başvuru yapacak adayların; mutlaka akıcı derecede İngilizce konuşabilen, İstanbul'da ikamet eden, dış görümüne önem gösteren, iletişim becerisi kuvvetli, vardiya usulü çalışmaya uygun, takım çalışmasına yatkın olması beklenmektedir. Ayrıca Fransızca, Arapça, Almanca bilmek tercih sebebidir. Ulaşım şehir merkezlerinden servislerle sağlanacak olup firma tarafından karşılanacaktır.

Başvurular ve diğer detaylar

İlanlara başvuru yapmak isteyen kişiler, 25 Şubat'ta başlayacak bu proje için şuan itibariyle başvurularını gerçekleştirebilirler. İlan hala İŞKUR açık iş ilanları bölümünde aktif olarak yayımlanmaya devam etmektedir. İlana ulaşmak, İŞKUR üzerinden görüntülemek isteyen adaylar, danışma memuru şeklinde arama yaptırıp, İŞKUR açık iş ilanları bölümünden ilanı görüntüleyebilirler.

Başvurular da yine İŞKUR üzerinden alınacaktır. Başvurularda hak kayıpları ve mağduriyet yaşamamak adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerindeki memurlar aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR'a gittiğinizde problem yaşamamak için, ilan bağlantısını ve numarasını not etmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Konuyla alakalı tüm süreçlerden, İŞKUR üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE