Kurye elamanı iş ilanları! İŞKUR tarafından 143 kurye personel alımı yapılacaktır

İŞKUR, 23 Mayıs 2019 tarihli yayınlanan iş ilanları kapsamında 143 Kurye Personel alımı yapılacaktır. İŞKUR'run resmi sayfası üzerinde kurye alımı ile ilgili şu anda 142 farklı iş ilanı bulunmaktadır. Başvuru şartları ve başvuru tarihi her bir iş ilanı içeriğinde farklıdır. Başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR şubelerine giderek veya haber içeriğinde belirtilen linkleri kullanarak başvuru sayfasına ulaşabilir ve buradan e-devlet şifrenizi kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları 23.05.2019, 23:00
Kurye elamanı iş ilanları! İŞKUR tarafından 143 kurye personel alımı yapılacaktır

Türkiye'nin tek resmi iş bulma kurumu olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), hergün yüzlerce işsiz vatandaşa istihdam sağlamaya devam ediyor. Kamu kurumları ve özel kurumların alım ilanlarını yayınlayan İŞKUR, güncel tarih olarak 2019 yılı içersinde 500 binden fazla kişiye iş istihdamı sağladı ve sağlamaya da devam ediyor.

İŞKUR'da 23 Mayıs 2019 tarih olarak şu anda 57 binden fazla açık iş ilanları bulunmaktadır. Bu açık iş ilanları kapsamında yayınlanan 142 farklı alım ilanlarına  göre İŞKUR, Türkiye geneli olarak 143 Kurye personel alımı yapacaktır. Personel alımı genel başvuru şartlarına bakıldığında, her kurumun alım başvuru şartları ve son başvuru tarihi değişmektedir.  

Aşağıda, İŞKUR aracılığı ile kurye elaman alımı yapan kurumların yayınladığı alım ilanlarına ait link bulunmaktadır. Belirtilen linki kopyalayarak başvuru ilan sayfasına ulaşabilir ve açılan sayfadan başvuru şartlarını öğrenerek size uygun ilana kayıt yaptırabilirsiniz. 

1 - Kurye Elemanı Alım İlanı Başvuru Linki
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=5473
 

Yorumlar (0)