Market iş ilanları! İŞKUR tarafından 158 market elemanı personel alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından market iş ilanları yayınlandı. İlana göre market elemanı olarak çalışacak 158 personel alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, personel alımı Türkiye geneli içindir. Market personel alımı başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermekle birlikle en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. İşte, İŞKUR üzerinden market elemanı arayan özel kurumların yayınladığı iş ilanları...

Market iş ilanları! İŞKUR tarafından 158 market elemanı personel alımı yapılacaktır

İŞKUR'dan yeni iş ilanları. İŞKUR da güncel tarih olarak 43 farklı market iş ilanları yayınlandı.Bu kapsamda 158 market elemanı alınacağı bildirildi. İş ilanı ile ilgili yapılan genel başvuru şartlarına bakıldığı zaman, adayların en az ilk öğretim mezunu olmaları gerekmektedir. 

Yayınlanan market iş ilanları içerisinde genel olarak kurumsal sektörlerin personel alımı ile ilgili yayınladıkları ilanlar yer almaktadır. Personel alımı genel başvuru şartları her bir iş ilanı içeriğinde farklılık göstermektedir. 

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan güncel market iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanların başvuru şartlarını görmeniz veya e-devlet şifrenizle kayıt yaptırabilmeniz için link bulunmaktadır. Belirtilen linki kopyalarak arama çubuğundan aratınız ve karşınıza çıkan sayfadan bulunduğunuz ili filtreleyiniz. Ardından ilgili iş ilanı içeriğine ulaşarak başvurunuzu yapabilirsiniz...

İŞKUR MARKET İŞ İLANLARI

BAŞVURU LİNKİ>>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=52393

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 13:51
YORUM EKLE