Memur-Personel alımı iş ilanı! İŞKUR'dan Vasıflı Vasıfsız işçi, Temizlik personeli ve satış temsilcisi alım ilanları

İŞKUR tarafından en az ilkokul mezunu personel alımı için yeni iş ilanları yayınlandı. Güncel iş ilanlarına göre, İŞKUR tarafından 10.914 vasıflı ve vasıfsız işçi alımı, 2.844 temizlik personeli, 2.476 satış danışmanı ve 1.030 müşteri temsilcisi olmak üzere toplamda 17 bin 264 personel alımı yapılacaktır. Bu alımlar ile ilgili olarak personel alımı başvuru linki haber içeriğinde verilmiştir. İşçi, Temizlik personeli, satış danışmanı ve müşteri temsilcisi personeli alım ilanları başvuru şartları, her bir ilan içeriğinde farklıdır. Ayrıca, personel alımı başvuruları İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yapılmaktadır. İşte o yayında olan ve başvuruları devam eden personel alım ilanları ile ilgili detaylar...

Memur-Personel alımı iş ilanı! İŞKUR'dan Vasıflı Vasıfsız işçi, Temizlik personeli ve satış temsilcisi alım ilanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 31 Mart 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanlarıyayınlandı. Yayınlanan yeni ilanlara göre, İŞKUR'da şu anda 60.072 açık iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde toplamda 570.037 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu sayıya yenileri eklenmektedir.

İŞKUR 31 Mayıs Cuma günü en az ilkokul mezunu adayları için yeni iş ilanları yayınlandı. Yeni yayınlanan açık iş ilanlarına göre  10.914 vasıflı ve vasıfsız işçi alımı, 2.844 temizlikpersoneli, 2.476 satış danışmanı ve 1.030 müşteri temsilcisi olmak üzere toplamda 17 bin 264 personel alımı yapılacaktır. Personel alımı başvuruları başlamış olup, son başvuru tarihleri her bir iş ilanı içeriğinde farklıdır. Vasıflı ve vasıfsız işçi ve Personel alımı genel başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir. İlan hakkında bilgi alabilmeniz veya hemen başvuruda bulunabilmeniz için, başvuru sayfası linki verilmiştir. Verilen link üzerinden, bulunduğunuz ili filtreleyebilir ve bu şekilde bulunduğunuz ile ait yayınlanan iş ilanlarını görebilirsiniz.

1 - İşçi alımı iş ilanları başvuru sayfası linki >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440

2 -Temizlik Görevlisi personel alımı başvuru sayfası linki >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

3 - Satış danışmanı personeli alım ilanları başvuru linki >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4064

4 - Çağrı Merkezi müşteri temsilcisi alım ilanları başvuru linki >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

İŞKUR'A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır.

İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

Üyelerin hesapları son işlem tarihinden itibaren 1 sene içerisinde aktif olmaz ise yani hesaba bu süre zarfında giriş yapılmaz ise üyelikler dondurulur. Bu süre özürlü ve eski hükümlü kayıtlarında iki senedir.

Üyeler tarafından 15 gün içerisinde okunmayan tüm mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

İŞKUR'a kayıt olmak için öncelikle yazımızın başında da söylediğimiz gibi İşveren mi iş arayan kişi mi olduğunuzu belirtmeniz gerek. İkisi içinde üye olma bağlantıları aşağıdadır.


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat ozkan
Nevzat ozkan - 3 hafta Önce

Yuzde 40 engeliyim acil işe ihtiyacimvar

Fatma Duranay
Fatma Duranay - 3 hafta Önce

Typistiyur