ODTÜ İŞKUR aracılığı ile 55 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapacak!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İŞKUR aracılığı ile 35 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik personeli olmak üzere toplamda 55 personel alımı yapacak. Alınacak personeller ODTÜ’nin bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek olup, güvenlik görevlisi alımı için adayların en az lise, temizlik personeli alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İş Başvuruları İŞKUR’a yapılacak olup, personel alımı 19 Aralık’ta yapılacak kura ile belirlenecektir. İşte ayrıntılar….

İŞKUR İş İlanları 02.12.2019, 13:28 02.12.2019, 15:42
ODTÜ İŞKUR aracılığı ile 55 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapacak!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) 02 Aralık 2019 tarihi itibari ile yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre ODTÜ Rektörlüğü, İŞKUR aracılığı ile en az lise mezunu 35 güvenlik görevlisi ve en az ilköğretim mezunu 20 temizlik personeli olmak üzere toplamda 55 personel alımı yapacak.

Alınacak güvenlik ve temizlik personelleri Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya / Ankara adresinde istihdam edilecek olup, başvurular İŞKUR’a yapılacaktır. İlan içeriğinde yaş sınırı bulunmaktadır. Buna göre başvuru yapacak adayların ilan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. Başvuru ekranına ait linkler aşağıda verilmiştir. 

ODTÜ tarafından yayınlanan resmi ilan şöyle;

Üniversitemize 4857 sayılı İş Kanununa tabi sürekli işçi pozisyonunda Temizlik Hizmetleri ve Koruma ve Güvenlik Hizmetlerinde görev yapmak üzere personel alınacaktır.

Talebimiz üzerine Türkiye İş Kurumuna müracaat edenler arasından mülakata katılacak adayların belirlenmesi için, 19.12.2019 Perşembe günü 10.00-12.30 saatleri arasında kura çekilişi Ankara 32. Noteri huzurunda Üniversitemiz MM 25 anfisinde yapılacaktır.

Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı için başvurular 02-06 Aralık 2019 tarihleri arasında aşağıda belirtilen linkler üzerinden online olarak yapılmaktadır. Belirtilen linklere tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Güvenlik görevlisi alımı için burayı tıklayınız

Temizlik personeli alımı için burayı tıklayınız

Resmi ilanı görüntülemek için burayı tıklayınız

Yorumlar (0)