banner731

Sağlık Birimlerine Personel Alımı: Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı Yapılıyor!

Özel sektörde hizmetlerine devam eden sağlık birimlerine yeni personel alımı için iş ilanları yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanlarında hasta bakımı teknisyeni, hasta danışmanı, hasta kabul kayıt görevlisi ve yaşlı bakım elemanı istihdam edileceği duyuruldu. Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak veya detayları incelemek isteyenler için alt kısımda başvuru adreslerini paylaşıyoruz. İşte hasta bakımı teknisyeni, hasta danışmanı, hasta kabul kayıt görevlisi ve yaşlı bakım elemanı alımı başvuru ayrıntıları.

İŞKUR İş İlanları 17.07.2019, 17:14
Sağlık Birimlerine Personel Alımı: Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 47 bin 245 açık iş ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında sağlık birimlerinde de istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır.

Söz konusu ilanlarda ise 5 hasta bakım teknisyeni, 5 hasta danışmanı, 8 hasta kabul kayıt görevlisi ile 68 hasta ve yaşı bakım elemanı alımı yapılacağı duyuruldu.

"Diyarbakır, Antalya, İstanbul, Kocaeli, Samsun, Ankara, Denizli, Aydın, İzmir, Burdur, Bursa, Mersin, Kayseri, Çanakkale, Çorum, Kırşehir, Konya, Sakarya ve Ağrı" illerinde yer alan özel sektör sağlık hizmet birimlerinde görevlendirmek üzere toplamda 81 personel alımı yapılacak.

İş ilanlarına başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden alınacaktır ve en az okur yazar olmak gerekmektedir. Başvuru adresleri alt kısımda yer almaktadır ve kadrolara göre verilen bağlantı adresleri üzerinden detayları öğrenmek mümkündür.

İlanlar özel sektör iş ilanlarıdır ve kamu iş ilanları ile hiçbir bağlantısı bulunmamamktadır.

Hasta Bakımı Teknisyeni

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

Hasta Danışmanı

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
EMRE KÖMÜRCÜ 4 ay önce
SLMLAR MESLEK LİSESİ 39 YAŞINDAYIM HASTA KAYIT SERTİFİKAM BİLGİSAYAROP
BİLGİSAYARLI MUHASEBE SERTİFİKALARI MEVCUT İŞKURDA KAYDIMVAR
05415370812