Şoför iş ilanları! İŞKUR tarafından 522 Uzun yol şoförü, tır şoförü, makam şoförü alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından yeni şoför iş ilanları yayınlandı.. İŞKUR üzerinden yapılan şoför alım ilanlarında göre, Uzun yol şoförü, tır şoförü, makam aracı şoförü olmak üzere toplamda 522 şoför alınacağı duyuruldu..20 Mayıs 2019 güncel tarih olarak Türkiye geneli 262 farklı şoför alımı iş ilanları bulunmakta olup, başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.. Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermektedir. Uzun yol, tır, makam şoförü alım ilanlarına ait başvuru ilan linki haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 20.05.2019, 23:20
Şoför iş ilanları! İŞKUR tarafından 522 Uzun yol şoförü, tır şoförü, makam şoförü alımı yapılacaktır

Türkiye'nin bir çok ilinde kamu kuruluşları ve özel şirketlerde görevlendirilmek üzere başta uzun yol şoförütır şoförü, makam şoförü, servis şoförü statülerinde toplamda 522 şoföralımı yapılacaktır. 

Şoför alımı başvuruları İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yapılacak olup, genel başvuru şartları her bir ilan içeriğinde ayrı olarak belirtilmiştir

Aşağıda, şoför alımı için yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilmeniz için başvuru sayfası linki verilmiştir. Belirtilen linki kopyalayarak aratınız. Açılan sayfadan bulunduğunuz ili filtreleyerek bulunduğunuz ilde şoför alımı yapan kurumların yayınladığı iş ilanlarına bakabilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Linki>>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4226

Yorumlar (0)