Şoför iş ilanları! İŞKUR tarafından 522 Uzun yol şoförü, tır şoförü, makam şoförü alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından yeni şoför iş ilanları yayınlandı.. İŞKUR üzerinden yapılan şoför alım ilanlarında göre, Uzun yol şoförü, tır şoförü, makam aracı şoförü olmak üzere toplamda 522 şoför alınacağı duyuruldu.. 31 Mayıs 2019 güncel tarih olarak Türkiye geneli 262 farklı şoför alımı iş ilanları bulunmakta olup, başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.. Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermektedir. Uzun yol, tır, makam şoförü alım ilanlarına ait başvuru ilan linki haber içeriğinde verilmiştir.

Şoför iş ilanları! İŞKUR tarafından 522 Uzun yol şoförü, tır şoförü, makam şoförü alımı yapılacaktır

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 31 Mart 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanlarıyayınlandı. Yayınlanan yeni ilanlara göre, İŞKUR'da şu anda 60.072 açık iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde toplamda 570.037 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu sayıya yenileri eklenmektedir.

Türkiye'nin bir çok ilinde kamu kuruluşları ve özel şirketlerde görevlendirilmek üzere başta uzun yol şoförütır şoförü, makam şoförü, servis şoförü statülerinde toplamda 522 şoföralımı yapılacaktır. 

Şoför alımı başvuruları İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yapılacak olup, genel başvuru şartları her bir ilan içeriğinde ayrı olarak belirtilmiştir

Aşağıda, şoför alımı için yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilmeniz için başvuru sayfası linki verilmiştir. Belirtilen linki kopyalayarak aratınız. Açılan sayfadan bulunduğunuz ili filtreleyerek bulunduğunuz ilde şoför alımı yapan kurumların yayınladığı iş ilanlarına bakabilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Şoför alımı Başvuru Linki için BURAYI TIKLAYINIZ >>>

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 01:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
şahin avcı
şahin avcı - 3 hafta Önce

e ehliyetim var 6 yıldır lojistik firmalarında calıştım
tel 05497687418