Tepe Plastik Kimya İŞKUR aracılığı ile 5 personel alımı için iş ilanı yayınladı!

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteren Tepe Plastik Kimya İmalat şirketi İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Tepe Plastik İŞKUR aracılığı ile en az ilköğretim mezunu 5 bay-bayan personel alımı yapacak. Alınacak personeller şirket bünyesinde daimî olarak istihdam edilecek olup, ön kayıt iş başvuruları İŞKUR’a yapılacaktır.

İŞKUR İş İlanları 21.11.2019, 23:52 22.11.2019, 00:49
Tepe Plastik Kimya İŞKUR aracılığı ile 5 personel alımı için iş ilanı yayınladı!

Tepe Plastik Kimya Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanına göre İstanbul Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteren Tepe Plastik Kimya LTD ŞTİ plastik enjeksiyon ve şişirme makinelerden çıkan ürünlerin çapaklarını almak ve kalite kontrolünü yapacak 5 bay-bayan personel alımı yapacak. İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların en geç 31.12.2019 tarihine kadar İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen linki tıklayarak online iş başvuru kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

20-40 yaş arası bay-bayan

HAFTA İÇİ: 08:00-18:00 + mesai

Hafta sonu: gerekli durumlarda mesai

Servis Tepecik, Büyükçekmece, Gürpınar, Kıraç, Yakuplu, Parseller, Balıkyolu, Mehterçeşme, Esenyurt merkez

ŞİRKET BİLGİLERİ;

Kurum adı; Tepe Plastik Kimya İml.İnş.Paz.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.

Kurum adresi; Birlik Sanayi Sitesi 6.Cadno:5 Beylikdüzü

İletişim; 902128761976

İŞKUR ÜZERİNDEN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Belirtilen ilana başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Ardından açılan başvuru ekranında başvurunuzu yapabilirsiniz. Ama bunun için adayların öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları, 18 yaşından büyük olmaları, herhangi bir kurumdan emekli olmamaları veya emekli olmaya hak kazanmamış olmaları, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmamaları ve kamu haklarından mahrum olmamaları gerekmektedir.

Yorumlar (0)