TÜBİTAK İŞKUR üzerinden 27 Eylül’e kadar KPSS’siz Koruma ve Güvenlik Müdürlüğüne memur (koruma) alınacak

TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından İŞKUR aracılığı ile 27 Eylül’e kadar KPSS’siz Koruma ve Güvenlik Müdürlüğüne memur (koruma) alınacağını duyurdu. Koruma memuru alımı yapılacağını ilan.gov.tr üzerinden yayınlayan TÜBİTAK, başvuruda bulunmak isteyen adayların en az 2 yıl Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmalarını gerektiğini belirtti. Başvurular bugün başlamış olup, koruma memuru olmak isteyen adayların en geç 27 Eylül 2019 tarihine kadar İŞKUR şubelerinden veya haber içeriğinde belirtilen link üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir. Peki TÜBİTAK Koruma memuru alımı için istenilen öğrenim şartı ve genel başvuru şartları nelerdir? İşte ayrıntılar…

İŞKUR İş İlanları 23.09.2019, 13:37
TÜBİTAK İŞKUR üzerinden 27 Eylül’e kadar KPSS’siz Koruma ve Güvenlik Müdürlüğüne memur (koruma) alınacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığı, 23 Eylül 2019 tarihinde yeni bir alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda TÜBİTAK bünyesinde daimi olarak görevlendirilmek üzere en az önlisans mezunu 5 koruma memuru alımı yapılacağı bildirildi. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup, koruma memuru olmak isteyen adayların en geç 27 Eylül 2019 tarihine kadar İŞKUR şubelerine şahsen giderek veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresinden online başvuru yaparak kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

1. T.C. Vatandaşı olmak.

2. Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.

3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

4. Silahlı Özel Güvenlik Sertifikası Sahibi olmak.

5. Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak.

6. En az 2 yıl Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

7. İşe alınacak Özel Güvenlik

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Görevlisinin Ankara ilinde ikamet etmesi istenecektir.

TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

Adres: Tunus Caddesi No:80 06100 Kavaklıdere Ankara

E-Posta: insan.kaynaklari@tubitak.gov.tr

Telefon: 0312 298 17 32

Yorumlar (1)
Halil İbrahim 3 hafta önce
Kaç kişi alım olacak acaba.