Turizm ve Otelcilik sektörü iş ilanları! İŞKUR tarafından 2 bin 327 personel alımı yapılacaktır

İŞKUR tarafından Turizm ve Otelcilik sektörü personel alımı ile ilgili yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre turizm sektöründen toplamda 2 bin 327 personel alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvuru süresi başlamıştır. Peki personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı...

İŞKUR İş İlanları 17.05.2019, 14:38
Turizm ve Otelcilik sektörü iş ilanları! İŞKUR tarafından 2 bin 327 personel alımı yapılacaktır

İŞKUR'den yeni iş ilanları.. Hemen hemen her sektörden Türkiye geneli iş istihdamı sağalatan İŞKUR, yaz ayının gelmesi ve turizm ve otelcilik sektörünün canlanması ile yeni iş ilanları yayınlandı.. İŞKUR tarafından yayınlanan güncel iş ilanları kapsamında turizm ve otelcilik sektörüne ait 312 farklı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan bu iş ilanları kapsamında da toplamda 2.327 personel alımı yapılacağı bildirildi..

Turizm ve Otelcilik sektörüne bağlı meslek gurubundan tecrübeli tecrübesiz, en az okur yazar, ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu arayan, yabancı dil şartlı ve şartsız onlarca farklı iş ilanları bulunmakta.. Aşağıda, sektöre ait yayınlanan iş ilanları bulunmaktadır. Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermektedir. 

Aşağıda İŞKUR tarafından turizm ve otelcilik sektörüne ait yayınlanan güncel iş ilanlarına ait link bulunmaktadır. Başvuru hakkında bilgi almak veya başvuruda bulunmak için belirtilen linki kopyalayarak aratınız.. Açılan sayfadan tüm ilan detaylarına ulaşabilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz..

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1400

Yorumlar (0)