22 Haziran 2020 Pazartesi 09:15
Üniversiteye en az ilköğretim mezunu kura ile temizlik görevlisi alacak! 36 Yaşından küçük herkes başvuru yapabilir

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğü tarafından temizlik personel alımı olacağı aktarıldı.

ÜNİVERSİTEYE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU PERSOEL ALIMI YAPILACAK

Yayımlanan personel alım ilanında, "Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde kura usulü ile 15 (on beş) adet Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi) alınacaktır." denildi.

Ayrıca başvuru yapacak adayların İŞKUR üzerinden başvuru yapacağı belirtilerek, "İlan şartlarını taşıyan adaylar; 22-26 Haziran 2020 tarihleri arasında Osmaniye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğüne / Hizmet Merkezine şahsen veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresinde “İş” Arayan” linki üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır" ifadeleri yer aldı.

OSMANİYET KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1 - Türk vatandaşı olmak.

2 - 18 yaşını tamamlamış olmak.

3 - 36 yaşından gün almamış olmak.

4 - Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

5 - Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli)

6 - Çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında veya görevini devamlı olarak yapmasına engel herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması.

7 - Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

8 - Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. Not: İlana ilişkin tüm detaylar 22 Haziran 2020 tarihinde Üniversitemiz web sayfasında (www.osmaniye.edu.tr) duyurulacaktır.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIM İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 22.06.2020 13:57
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.