Fırat Kalkınma Ajansı KPSS'li ve KPSS'siz Personel Alımı Başvuru Şartları

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan KPSS'li ve KPSS'siz personel alım ilanına kimler başvurabilir, başvuru şartları neler? Bütün detaylar haberimizde...

Kalkınma Ajansı Alım İlanları 08.08.2017, 13:23 07.02.2019, 17:14
Fırat Kalkınma Ajansı KPSS'li ve KPSS'siz Personel Alımı Başvuru Şartları

Fırat Kalkınma Ajansı, geçtiğimiz günlerde resmi sitesinde bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuru ile KPSS şartı ile ve KPSS şartı olmaksızın personel alınacağı açıklandı.

Fırat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanına Kimler Başvurabilir, Başvuru Şartları Nelerdir?

Türk vatandaşı olan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmayan, Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olan, erkek adaylar için, askerlik hizmetini yapmış veya askerlik hizmetinden muaf tutulmuş ya da en az 1 (bir) yıl süre ile askerlik hizmetinin tecil edilmiş olması durumlarından herhangi birinde bulunan, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan adaylar başvuru yapabilecek.

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

Personel alımı; takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, organizasyon ve yönetim becerisine sahip, görev verilecek herhangi bir birimde ve/veya ilde şartsız görev yapmayı kabul edecek ve seyahat engeli olmayan kişiler arasından 6 (altı) Uzman ve 2 (iki) Destek personeli pozisyonunda yapılacak.

Yorumlar (0)