İzmir Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alım İlanı

İzmir Kalkınma Ajansı yayımladığı bir ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar, adaylarda aranan genel başvuru şartları ve değer detayları siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

İzmir Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alım İlanı

İzmir Kalkınma Ajansı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadrolarda yapılacak personel alımlarının kurumun kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirileceği ilan edildi. 

İzmir Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanının detayları şu şekilde,

İZMİR KALKINMA AJANSI KAMU PERSONELİ ALIM İLANI

İzmir Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında 3 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı açıklandı. 

Yayımlanan ilan metnine göre kurum, uzman personel, destek personeli ve iç denetçi pozisyonlarına personel alımı yapacak ve bu pozisyonlar için toplam 8 kişi istihdam edecek. 

ALIMLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İzmir Kalkınma Ajansı yayımladığı personel alım ilanında alım yapılacağı açıklanan kadrolara başvuru yapacak adayların kurum tarafından belirlenen şartlara haiz olmasını istedi. 
Genel başvuru koşullarına ek olarak alım yapılacağı açıklanan uzman personel, destek personeli ve iç denetçi pozisyonları için belirlenen özel koşulların yer aldığı açıklama şu şekilde,

İzmir Kalkınma Ajansı ilana başvuru yapacak adaylardan, ''Türk vatandaşı olmasını, Kamu haklarından mahrum bulunmamasını, Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamasını, Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameleri ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmasını, Devamlı olarak görev yapmasına sağlık açısından engeli bulunmamasını ve Başvuracak erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az bir yıl tecil ettirmiş olmasını istiyor.''

BAŞVURU SÜRECİ

İzmir Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular başlamış olup ilana son başvuru tarihi 4 Mayıs olarak açıklandı. İlana başvurular, ''İzmir Kalkınma Ajansı (Şehit Fethibey Cad. No:49/1 Birlik Plaza Kat:3 Gümrük/İZMİR)'' adresine şahsen yapılacak olup detaylar bilgi kurumun internet sitesinden öğrenilebilir. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)