banner731

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapıyor

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı, bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

Kalkınma Ajansı Alım İlanları 25.10.2017, 13:52 28.10.2017, 09:52
Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapıyor

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı, bir personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre; 5 (beş) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan.

BAŞVURU SÜRECİ

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alım ilanına başvurular, 26 Ekim- 24 Kasım 2017 tarihleri arasında "Kuzeydoğı Anadolu Kalkınma Ajansı, Cumhuriyet Caddesi No:3 25100 Yakutiye Erzurum" adresine yapılacak.

İş Talep Formu ve diğer tüm hususların bulunduğu personel alım ilanının tam metni Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının web sitesi olan www.kudaka.org.tr internet sitesi ile bölge valiliklerinin internet sitelerinden (www.erzurum.gov.tr, www.erzincan.gov.tr, www.bayburt.gov.tr) temin edilebilir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)