Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapıyor

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı, bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapıyor

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı, bir personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre; 5 (beş) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan.

BAŞVURU SÜRECİ

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alım ilanına başvurular, 26 Ekim- 24 Kasım 2017 tarihleri arasında "Kuzeydoğı Anadolu Kalkınma Ajansı, Cumhuriyet Caddesi No:3 25100 Yakutiye Erzurum" adresine yapılacak.

İş Talep Formu ve diğer tüm hususların bulunduğu personel alım ilanının tam metni Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının web sitesi olan www.kudaka.org.tr internet sitesi ile bölge valiliklerinin internet sitelerinden (www.erzurum.gov.tr, www.erzincan.gov.tr, www.bayburt.gov.tr) temin edilebilir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 09:52
YORUM EKLE