Mevlana Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Mevlana Kalkınma Ajansı yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan duyuruda yer alan kadrolar, söz konusu ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve diğer detayları siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

Mevlana Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Mevlana Kalkınma Ajansı kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Personel alım ilanına ilişkin detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan personel alım ilanında farklı kadrolardan personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Yayımlanan ilana göre alımlar 3 farklı pozisyonda yapılacak ve kurum bu alımlarda 11 personel istihdamı yapacak. 

Söz konusu ilanda alım yapılacağı duyurulan pozisyonlar; "1 (bir) adet iç denetçi, 9 adet uzman ve 1 (bir) adet destek personel"

İLANA KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR?

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan ilan metnine göre alım yapılacağı duyurulan pozisyonlara aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek.

İlana Başvuru Koşulları

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Devamlı olarak görev yapmasına engel olabilecek, daimi vücut ya da akıl hastalığı ile vücut sakatlığı ya da özrü bulunmamak, Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibari ile askerliğini yapmış, askerlikten muaf olmak veya en az 1 yıl süre ile tecil ettirmiş olmak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak, Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,

İç Denetçi Alımı İçin;

Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge planlama ile mühendislik dallarından mezun olmak, Kamuda denetim elemanı olarak en az 10 yıl çalışmış olmak, YDS'den en az 70 almış olmak 

Uzman Personel Alımı İçin;

YDS'den en az 70 almış olmak, Hukuk mezunları için avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)'ndan mezun oldukları alana göre aşağıdaki tabloda belirtilen puan türlerinin birinden en az 80 puan almış olmak,

Destek Personeli İçin;

Ajansımız bünyesinde broşür, katalog, afiş, dergi, kitapçık vs. basılı materyallerin grafik tasarım ve baskısını yapabilecek, baskı tekniklerini bilen, ürün ve iş geliştirme becerisine sahip, Ms-Office, 

BAŞVURU SÜRECİ

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 30 Nisan tarihine kadar yapabileceklerdir. 

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Mevlana Kalkınma Ajansı "Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No: 18 Meram/KONYA" adresine en geç, sınav ilanında belirtilen son başvuru tarihi ve saatine kadar elden veya posta yolu ile yapacaklardır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Yorumlar (0)