banner731

Mevlana Kalkınma Ajansı Memur Alım İlanına Başvurular Devam Ediyor

Mevlana Kalkınma Ajansı resmi sitesinde yayımlanan memur alım ilanına başvurular devam ediyor. Başvurular ne zaman sona eriyor? Haberimizde...

Kalkınma Ajansı Alım İlanları 22.09.2017, 17:02 08.02.2019, 17:58
Mevlana Kalkınma Ajansı Memur Alım İlanına Başvurular Devam Ediyor

Mevlana Kalkınma Ajansı, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile 1 adet iç denetçi (Konya), 2 adet destek personeli (Konya) ve 12 adet uzman personel alımı yapılacağını duyurdu.

Mevlana Kalkınma Ajansı personel alım ilanına hem KPSS puanı ile hem de KPSS şartı aranmaksızın tecrübe ile başvuru yapılabilecek.

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Mevlana Kalkınma Ajansı personel alım ilanına; T.C. vatandaşı olan, kamu haklarından mahrum olmayan, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmayan, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olan, seyahat engeli olmayan adayların başvuruları kabul edilecek.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Adaylar başvuru esnasında; İş Talep Formu, diploma ya da mezuniyet belgesinin aslı veya kurumca onaylı sureti ya da aslı başvuru sırasında Ajansa ibraz edilmek şartıyla fotokopisi, 3 adet vesikalık fotoğraf, KPSS puanı ile başvuracak adaylar için KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı ya da kurumca onaylı sureti, KPDS, YDS/E-YDS veya buna denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan yabancı dil belgesi sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı ya da kurumca onaylı sureti,  T.C. Kimlik numarası içeren imzalı nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş, İş tecrübesi ile başvuracak uzman personel adayları için, en az 5(beş) yıl olmak üzere SGK hizmet döküm belgesi veya hizmet belgesi ile daha önce görev yapılan işyerlerinden temin edilmiş pozisyon, görev süresi ve görev tanımı bilgilerini de içeren referans mektubu veya ilgili alanda çalıştığını ispatlayıcı belge, İç Denetçi adayları için kamuda denetim elemanı olarak çalıştığını gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti, adayın iş talep formunda belirttiği diğer bilgileri (iş deneyimi, alınan eğitimler, ikinci yabancı dil belgesi vb.) destekleyici belgelerin aslı veya onaylı sureti, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Hukuk müşaviri için avukatlık belgesinin aslı veya kurumca onaylı sureti ya da aslı başvuru sırasında Ajansa ibraz edilmek şartıyla fotokopisini teslim edecekler.

BAŞVURULARIN YAPILMASI (Başvuru Yeri, Tarihi ve Süreci)

Mevlana Kalkınma Ajansı personel alım ilanı başvuruları, 6 Ekim 2017 mesai bitimine kadar, istenilen belgeler ile birlikte  Mevlana Kalkınma Ajansı "Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No: 18 Meram/KONYA" adresine şahsen yapılacak.

Yorumlar (0)