22 Eylül 2017 Cuma 16:32
Zafer Kalkınma Ajansı KPSS'li ve KPSS Şartsız Memur Alımı Devam Ediyor

Zafer Kalkınma Ajansı, yayımladığı ilan ile 9 (dokuz) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacağını duyurdu. Personel alımları; hem KPSS puanıyla hem de KPSS şartı olmaksızın tecrübe ile yapılacak. İlan detayları şöyle:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

Zafer Kalkınma Ajansı personel alım ilanına; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak

Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibarıyla askerlik görevini yapmış veya en az 1 (bir) yıl tecil ettirmiş olmak ya da askerlikten muaf olmak, yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmamak, sağlıkla ilgili olarak, görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmamak, daha önce 2 (iki) ve daha fazla kez kalkınma ajansları mülakat sınavında başarılı (asil veya yedek) olup da geçerli bir sebebe dayanmaksızın sözleşme imzalamamış olmamak, daha önce kalkınma ajanslarında sözleşmesi işveren tarafından haklı bir nedenle feshedilmiş olmamak, Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

İş talep formu, ayrıntılı özgeçmiş, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS puanı ile başvuracak adaylar için KPSS sonuç belgesi, KPSS şartsız başvuracak adaylar için tecrübeyi gösterir belge, 3 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Zafer Kalkınma Ajansı personel alım ilanına başvurular, 29 Eylül 2017 mesai bitimine kadar  "T.C. Zafer Kalkınma Ajansı – Cumhuriyet Mah. Öncü Sokak No:39 43020 Merkez / KÜTAHYA" adresine elden veya posta yoluyla yapılacak.

SINAV SÜRECİ

Sınav, Ajans Genel Sekreterliği’nde sözlü (mülakat) olarak ve 11-12–13 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak. Sınava girmeye hak kazanan bütün adaylar, sınav yer ve saatinde nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi gibi fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesiyle hazır bulunacaklar.

Son Güncelleme: 08.02.2019 17:57
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.