Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı Yayımladı

Zafer Kalkınma Ajansı yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan personel alım ilanında açıklanan boş pozisyonlar, ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve ilanın başvuru sürecine ilişkin ayrıntılar haberimizde...

Kalkınma Ajansı Alım İlanları 04.03.2018, 01:11 12.02.2019, 04:59
Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı Yayımladı

Zafer Kalkınma Ajansı Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayımladı. 

Yayımlanan ilanda T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde personel alımı yapılacağı açıklandı

Kurum tarafından yayımlanan ilanda yer alan ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. İşte detaylar,

ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinde adaylara duyurulan personel alım ilanında iki farklı kadrodan personel alımı yapılacağı açıklandı.

İlana göre, Uzman Personel ve İç Denetçi kadrolarına yapılacak personel alımlarında toplam 5 kişi istihdam edilecek. 

İlana başvuruda bulunacak adayların ise kurum tarafından açıklanan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Zafer Kalkınma Ajansı personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

İlanda yer alan başvuru koşulları arasında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibarıyla askerlik görevini yapmış veya en az 1 (bir) yıl tecil ettirmiş olmak ya da askerlikten muaf olmak, Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmamak Sağlıkla ilgili olarak, görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmamak şartları yer alıyor. 

İlanda ayrıca yukarıda yer alan şartların dışında adayların, Daha önce 2 (iki) ve daha fazla kez kalkınma ajansları mülakat sınavında başarılı (asil veya yedek) olup da geçerli bir sebebe dayanmaksızın sözleşme imzalamamış olmamak, Daha önce kalkınma ajanslarında sözleşmesi işveren tarafından haklı bir nedenle feshedilmiş olmamak, Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak ve Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak koşullarını sağlamaları talep ediliyor. 

Eğitim, KPSS ve YDS Şartı

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan ilanda açıklanan iki kadroya başvuru yapacak adayların istenilen KPSS, YDS ve Eğitim Şartlarını da karşılamaları gerekiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Zafer Kalkınma Ajansı personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 30 Mart tarihine kadar, kurumun T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Cumhuriyet Mahallesi Öncü Sokak No:39 43020 Merkez / KÜTAHYA adresine şahsen veya posta yoluyla yapacaklar. 

Yorumlar (0)